Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz siteface #24 üzenetére

    Nem tudom mennyit változott a Bada Store december eleje óta, de akkor siralmas volt a kínálat mennyisége és minősége is. Ez is közrejátszott abban, hogy eladtam tavaly év végén a Wave-et (S8500).
    Ehhez képest (decemberi Bada Store állapotok) az App Store teljesen más dimenzió.
    Használtam jailbreakkel (i4), és jb nélkül is, van vagy 120db alkalmazásom játékokkal együtt amiket megvettem, szóval van rálátásom a témára. Sok a minőségi cucc, de azért érdemes a fizetőseknek utánanézni, és nem csak rányomnia letöltésre, mert minden store tartalmaz és tartalmazni is fog olyan progikat, amiket nem szabad megvenni. Itt csak az a lényeg, mind ezt milyen arányban. Bada-nál ez az arány csapnivaló volt, pedig akkor még nem volt fizetős Store. Az árakat elnézve, sztem kicsit drágább az App Store, de szívesen adok 4-5€-ot egy minőségi, játékért, ami simán hozza a mostani konzol színvonalat. A fizetős appok többsége 0,79€ - 4€ között mozog, tehát ez sem vészes.
    iPhone 4 mellé egyébként szinte teljességgel felesleges a jb, ami a tudás kibővítésére hivatott sokak szerint. Van 1-2 hasznos progi, csak mérlegelni kell, hogy ezekért megéri e.
    Én mindkét oldalt kipróbáltam, és azt mondom, nyugodtabb vagyok ha nincs jb. Sok funkció van ami hasznos, de nem véletlen, hogy nem implementálta az Apple. A funkciók kibővítése és apróbb módosításai bizonyos progiknál, belassulást eredményez, ami elég illúzióromboló egy iOS szoftvernél. Tehát ha a júzer ikszpériensz az elsődleges, akkor nem szabad jailbreakelni.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák