Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b0bcat

    addikt

    válasz Dilikutya #43 üzenetére

    Az eredmények magukért beszélnek. Nem vitatom, hogy ezek fényében - az említett játékokban - "pariban" van a két kártya. Ahol én belenéztem a videóba, ott a HD 7870 fps értékei voltak magasabbak, de ez betudható annak, hogy nem néztem végig, csak beletekertem többször.

    Három dolgot jegyeznék meg: 1. a benchmark nem hazudik, ugyanakkor nem is mindenható (több összehasonlító oldalon is néztem, és mindenhol kb. 20%-kal erősebbnek írják a 7870-et az RX 560-nál a specifikációja szerint), 2. a HD 7870 egy régebbi kártya, ami miatt egy újabb kártyával összehasonlítva egyes tesztekben illetve játékokban alulteljesíthet, 3. a tesztben egy 4 gigás RX 560 szerepelt, míg a HD 7870-ben 2 giga RAM dolgozik, ami nyilván megmutatkozik a teljesítményében.

    Nekem volt RX 560-am, és nagyon elégedett voltam vele, de RX 460-ra váltottam végül, a gyerek meg kapott egy 4 gigás RX 5500-at, amit pár nap után egy 8 gigás RX 580-ra voltam kénytelen cserélni, mert a VRAM szűkössége miatt a Warzone csak low grafikán volt hajlandó futni. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

Új hozzászólás Aktív témák