Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fiery

    veterán

    válasz nrbx #36 üzenetére

    Dobozos alaplapot es dobozos processzort hianyolnak itt sokan, koztuk en is. Komplett gepet mar egy ideje lehet kapni, de ez az igazi AMD rajongok szamara nagy nulla.

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz nrbx #36 üzenetére

    Jájjj... Ez az oldal sem szimpatikus.
    Egy másik gépnél, aminél elvileg szintén A10-9700 van benne, az alaplapnál Intel socket 1151-et ír.:D Másrészt ki volt az a nagyokos, aki egy GCN (1.3)-es gépben inkább geforce-ot erőltet? Egy 950-et...

    Összevetés a két gép között: LINK

    Sajnos 9800as nincs a listában, esetlegesen inkább megéri megvenni USA-ből, mint innan hasonló áron. (USA HP 510-127c 509$ + vám+szállítási költség valahol 750$ körül áll meg.

    ukornel: Sajnos ahhoz nagyobb DDR4 szabványt kéne támogasson az APU, a 2400 hangyafaszniy lépés csak a DDR3 2400hoz képest. Addig nem elég nagy előrelépés, továbbra is vissza fogja fogni az IGP-t. (Ráadásul alig valami használja ki ténylegesen. Nemrég át akartam kódolni egy videót, csak úgy magamnak, mert hibás volt a timing. Mondom rákeresek, mi az, ami használja az IGP-t, esetleg a GPU-t is, hamár itt van nyers 6 TFLOPS a gépben... Amit találtam, elkeserített. A drága szoftverekben esetleg előfordul, a népszerű ingyenesekben meg kb csak egy kis rásegítés erejéig van valami mutatnivaló (~5%, vagyis elhanyagolható), közben az IGP és a GPU is üresben járt, de a proci meg el akart főni nekem.. )

    [ Szerkesztve ]

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák