Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gadfly

    tag

    válasz Diabo6 #6191 üzenetére

    Az általam használt kihangosítónak (Nokia-CK-7W) van saját mikrofonja, ami a kocsiban fent a középső tükör előtt található. Amúgy az egész az audio rendszerhez van hozzákötve (gyárilag), tehát a partner hangja a kocsi hangszóróin szólal meg. Kipróbáltam már azt is, hogy beszéd közben letakartam a P70 mikrofonjait + a kesztyűtartóba is bedobtam a telcsit, de ugyan úgy visszahallja a partner a saját hangját kb. 1mp késleltetéssel. Tehát a P70 mikrofonja ez esetben nem aktív, csak vmiért a telefon és a kocsiban lévő kihangosító nem szereti egymást.
    Próbáltam a régi telefonommal is ill. az egyik kollégám telefonjával is csatlakozni a kocsi kihangosítóhoz és ott nem jelentkezett a probléma, csak a P70-el csinálja ezt. :F
    Viszont azt sem mondanám, hogy a P70 rossz, mert más kihangosítóval (pl. Jabra SP200) visszhang mentesen működik, ill. többen is írták itt is, hogy náluk nincs ilyen gond.
    Kicsit X-Aktás az ügy....1 viszont biztos, hogy kicseréltetni ezért nem fogom a kocsiban a kihangosítót, max nem lesznek olyan hosszú telefonbeszélgetéseim az autóban, mert a másik fél megőrül. :DDD

    simraceseries.com

Új hozzászólás Aktív témák