Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz opr #365 üzenetére

    Akkor ha jol ertem, a tanyerodba a versenytol vedett, allami tamogatason ingyenpenzen felhizlalt kinai cegek ezek szerint nem szartak bele, mikor kinyirtak az europai ipar felet. :U

    De beleszartak: én pont egy távközlési fejlesztésen dolgoztam 15 éve és akkoriban a Huawei másolt elég rendesen és jóval jobb árakat tudott adni mint a nyugati konkurencia (mi).

    Viszont az akkor volt. Akkor kellett volna fellépni ellenük. Akkor lett volna érdekünk megvédeni az európai beszállítókat. Most hogy a mi fejlesztő cégeink le vannak nyomva és az európai hálózati infrastruktúra jelentős részét a Huawei adja, már más a helyzet. Most nem egyértelmű, hogy bármiben jól járunk, ha a Huaweit szívatjuk.

    Ha pedig nekiállunk a Huaweit szívatni, akkor azért szívassuk a Huaweit mert az nekünk jó nemzetgazdasági szinten és nem azért mert az USA azt parancsolta (mert nekik jó).

    ingyenpenzen felhizlalt kinai cegek

    És az amerikai cégek min vannak felhízlalva?! Amazon, youtube, (Tesla) stb: mennek vagy 10 évet keresztinanszírozással mire elkezdenek elkezdenek valami nyereséget termelni, addig meg kiirtják a konkurenciát, amit nem keresztfinanszíroz senki. Máshonnan jön a pénz, de a koncepció hasonló.

Új hozzászólás Aktív témák