Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz TM. #46 üzenetére

    1.
    "Lehet, hogy te morálisan felsőbbrendűnek érzed magad attól, hogy ellene lobbizol, "
    2.
    "Élni alapvetően egy egészségtelen dolog, nem kell ezt túldramatizálni."

    Én itt komoly zavarokat érzek az erőben, de valószínű a velem született felsőbbrendűség miatt....
    Hernyón kívül mindent kipróbáltam, pontosan azért, hogy lássam, érezzem a következményeket.
    Azt kell mondanom, a füvezés az egyik legkárosabb aspektusa az un drogozásnak, épp a mellékhatás mentesség miatt...ugyanis alapvetően az is változtat, nihillé, nemtörődömmé, agydarálttá tesz...mindenkit...szép lassan...és biza ott is fellép a mennyiség növekmény, gyakorisági ráta iránti mérhetetlen vágy...persze a már egyéb ügyeknél megszokott mérhetetlen agresszió nélkül...
    Gyermekkori barátom él vele, termeszti, külfüldün, sajnos gyakorta, már azt sem érti, miről beszélünk...egy jó képességű ember volt...fizikálisan semmi baja, makk egészséges...a külsőségekkel védekezik...

    A drog egy menekülés...tapasztalatból írom...a második megállapításod számomra igen beszédes volt...sokat elmond élet felfogásodról...

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz TM. #46 üzenetére

    "Kérlek, regélj arról a millió és egy dologról, ami egészségkárosító és a mindennapjaink része."

    Ez csak szimplán másokra mutogatás és felelősséghárítás.
    Azért pl egy egészségtelen táplálkozás nem jár olyan kockázattal mint a drogozás.
    A rossz kajálásról / nulla mozgásról sokkal könnyebb leszokni, mint a drogról. Már magának a fűnek is olyan mértékű intenzív tudatmódosító hatása van, amit egy függő jóval nehezebben fog lerakni (ha le tudja egyáltalán), mint egy pohár kólát.

    Az fix, hogy pár év rendszeres füvezéstől agyilag zokni leszel, ami visszafordíthatatlan.

    Egyébként köszönöm, nekem nincs semmi traumám, és teljesen rendben van a magánéletem.
    Itt csak annyiról van szó, hogy mi a helyes, és mi nem. Drogozni, meg azt népszerűsíteni nem helyes.

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák