Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Xero #458 üzenetére

    De gondolom aki kicsit igényesebb, az vesz egy jobb fülest, ez szerintem (számomra legalábbis) nem releváns. Eddig szinte az összes telefonomnál az első dolgom volt lecserélni a gyári fostalicska fülest. Nem kivétel ez alól a Nexus S se, bár a gyári Samsung fülhallgató legalább nem használhatatlanul sz@r, csak simán nem szól szépen (sportoláshoz használom, nem féltem, oda jó lesz). Sajnos az Apple füles sincs épp a topon. Nem is tudom utoljára melyik telefonomhoz adtak korrekt fülest. Talán az LG Arenához... (Félre ne érts, tök jó, hogy 3 gombos a standard füles is, csak mondjuk arra kéne még odafigyelni, hogy szóljon is valahogy, de ez mindegyik idióta gyártóra vonatkozik. Vagy adjanak valami elfogadhatót, vagy ne is csomagoljanak semmit, akkor legalább nem szennyezem a környezetem feleslegesen egy plusz kacattal.)

    (#459) r3dsnake
    Azon valóban nem, a droidra nincsenek ilyen appok, nem is lesznek, hacsak nem írják újra a rendszert. De ez meg azon a tényen nem változtat, hogy átlag felhasználásra a droid is éppúgy alkalmas és out of the box működik. Innen meg egyéni ízlés kérdése a többi (no meg pénztárcáé, bár a felsős droidok kezdik elveszteni az árelőnyt). Illetve ha szükséged van kicsit komolyabb appokra is (bár droidra is egyre inkább kezdenek megjelenni a komolyabbak, igaz zenei appok nem nagyon).

    szerk.: Full screen noti sáv... Droidon ami teljes képernyőn megy az általában játék, vagy videó/képnézegető. Ezek közben szerintem nem sok szükség van a "rolóra", ha meg igen, akkor home gomb, feladat elvégez, majd task switch gomb és vissza az alkalmazásra. Meg lehet oldani másképp, szerintem ez nem olyan nagy cucc.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák