Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz Tom1939 #380 üzenetére

    A felhasználót (pl. engem) az érdekel, meg tudom-e csinálni az eszközzel, amit szeretnék, illetve ha igen, mennyire egyszerűen, mennyire pofás felületen, stb. Amiket korábban írtam, példák arra, hogyan oldom meg esetenként a fájlok mozgatását. Körülményes? Nem. Kéthetente egyszer nyitom meg az iTunes-t, ott bedobok 1-2 filmet a mindent játszó appba, és ezzel kimerül a nagy méretű fájlok mozgatása kábelen. Zenét, kisebb videókat, képeket WiFi-n húzom át, vagy le se töltöm, csak streamelem. Dokumentumokat vagy WiFi-n, vagy felhőben tolom át. Mindegyik pofon egyszerűen, nem mellesleg az Ipaden megszokott felülettel ellátott alkalmazásokban zajlik.
    Ha már itt tartunk, megmondom, mi az, ami kicsit zavar: Ha nem vagyok benne biztos, hogy egy filmet (pl. 720p mkv-t) a kedvenc lejátszóm tökéletesen fog vinni, nincs rá mód, hogy úgy helyezzem el a tableten, hogy más lejátszókkal is ki tudjam próbálni. Dokumentumokkal, képekkel, zenékkel, és gyakorlatilag minden fájlformátummal, ami gyárilag is támogatott, megoldott a dolog, de AVI, MKV és hasonló videókkal nem. Megjegyzem, nagyon ritkán futok bele, hogy olyan filmet húzok rá, ami nem megy a megszokott lejátszóval, mással pedig igen, de volt már rá példa kb. kétszer bő egy év alatt.
    Azt soha nem is állítottam, hogy az iPadek tökéletesek lennének, de van mihez mérni, és azoknál egyértelműen jobb.

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák