Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Busterftw

    veterán

    válasz camper #19 üzenetére

    "Eddigi állításod szerint csak egy olló kellet a fiókból és már én is vagyok a fodrász".
    Linkeld vagy ne ragalmazz.
    Linkelem amit en allitottam: 5. hsz.
    Valljuk be, kocsit vezetni es utast szallitani barki tud, aki vezetoi engedellyel rendelkezik.

    Tehat a te peldaddal elve:
    ollo - auto
    vezetoi engedely - fodrasz engedely
    Finomits most te, ha mar beegtel. Ezt oldd meg okosba.

    "Nem kell semmi, sem bejelentés, sem adózási rend betartása, sem a működéshez szükséges feltételek teljesítése, semmi, csak egy olló. "
    De irtam, hogy kell vezetoi engedely, az Ubernek es a sofornek mint maganvallalkozo a bevetel utan adot fizetni.
    Mar sokadjara hazudsz.

    "Abban a hozzászólásban írom le neked, hogy de igen, már az uber Magyarországi megjelenése előtt volt ilyen taxiscég Budapesten aki kínálta ezt a szolgáltatást amire ezt írod válaszként. Nem olvasod el amit irok? Vagy nem hiszed el? Még a fejlesztőt is ismerem."
    Johet a video.

    "Ki a tököm utalgatna 25%-ot a forgalomból a kaliforniai ubernek, ha a kezembe kapom a pénzt? "
    Ezert volt tisztabb az Uber es ezert terjedt el a hienazas a taxisokrol. En uber driverrol meg ezt nem hallottam, na vajon miert.

    "A 25% az ubernek, pedig a bruttód 25%-a egy kaliforniai cégnek, ki Amerikába, mely igazából egy zéró költséges élősködő, aki beférközött az utas és a taxis közé."
    Es?
    A havi 50-150 ezres berleti dij / tagdij a fuvarszervezo taxicegeknek hany szazalek?
    Csak nehogy 25% legyen.

Új hozzászólás Aktív témák