Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kamikaze75

    tag

    A 2019-es év szerintem az 5G telefonokról fog szólni bár előnyüket kezdetben még én sem értem ha nincs hálózat hozzá illetve nagyon kevés,illetve nagyobb belső tárhely,meg ram,meg kamera,már 7"felé lesz a trendi képátmérő.
    Az apple aranykora véget ért ez kétségtelen nemhogy a Huawei letaszította második helyről de a Xiaomi és komoly veszélyt jelent eladási statisztikában,könnyen lehet a dobogó legalsó fokáró is le lesz taszítva az Apple így 2019-20 végére csak android lesz a top 3-ban. A z apple hanyatlása :kényelem,semmi innováció irreális áron sőt minősége sem kiemelkedőek már az almás telefonoknak,és inkább hű iphone vásárlókat vesztenek mint újakat szereznek.
    A Samsung ideges a Huawei trónfosztásra készül az S10 család kulcsfontosságú lesz a samsungnak,ha nem sikerül a várt siker akkor bizony nagy prestízs vesztés lesz és második helyre csúsznak év végére.
    Az LG,Sony,HTC nagy múltú nevek piaci részesedése tovább zsugorodik.
    Oppo,Vivo,Oneplus,Meizu tovább fejlődik vagy tartják helyüket.

    A forradalmi áttörést a grafén alapú akkumlátorok hozhatják és ha elterjed pillanatok alatt elértéktelenednek a jelenlegi telefonok ez 2020 lesz szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák