Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz <Lacy85> #38 üzenetére

    Megfelelő telefon is kell hozzá, ami jól összefűzi a három hálózatot és hardveresen is elbír a sebességgel.
    Ja, meg szolgáltató függvénye is, valamelyiknél hiába a 4G+, annyit sem tud, mint a másiknál a sima 4G.
    A Mate 10 Pro és a Telekom mobilos topikban találsz 380 Mbps sebességű Telekomos méréseket is, az már elég ütős azért.
    Én a Keleti pályaudvarnál forgalmas délutánokon mértem Telekom hálózaton 310 Mbps-ot (tettem be róla mérést az említett topikokba), az is elég korrekt ott és úgy.

    Ne csak a sebesség növekedését lássátok amúgy az 5G-ben, más előnyei is lesznek.
    Arról nem is beszélve, hogy a 3G és a 4G között nincs átjárhatóság, de a 4G és az 5G között lesz.

    Stabi83: Nincs már olyan messze az az 5G, mint sokan gondolják, de addig nem muszáj venni 5G-s telefont, ha valaki nem tart rá igényt.
    Így nézve, az emberek jelentős többsége feleslegesen vesz meg sok telefont, mert a tudásuk egy része nem használható még ki, de ezt nem érdemes így nézni, szerintem legalábbis.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák