Hirdetés

2018. július 17., kedd

Gyorskeresés

(#1) Robi BALBOA

Robi BALBOA
(őstag)

Istenem csak jöjjenek már az ilyen telók. :))
De ezek is úgy jönnek mint a moduláris ketyerék, a brutális aksik stb..... :O

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika-

(#2) pusszycat válasza Robi BALBOA (#1) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Nekem is rég volt ingzsebben mobil. :K

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#3) Mr.Silkó

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Továbbra sem értem ezeknek a megoldásoknak a köznapi hasznát.

Hirdetéseim: https://www2.jofogas.hu/fiok/hirdeteseim

(#4) joelke HU válasza Mr.Silkó (#3) üzenetére

joelke HU
(senior tag)

Haszna a gyártóknál lesz. Futurisztikus ezért eladható és persze jóval drágábban.

Nokia 8 - blue

(#5) ->Raizen<- válasza Mr.Silkó (#3) üzenetére

->Raizen<-
(PH! nagyúr)

Bele lehet tenni szuk zsebekbe is. Kb ennyi ertelme , ja meg hogy hamar el fog kopni/elromlik majd a kabel benne/eltorik a kijelzo= user veszi 1 even belul uj generaciot

(#6) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Haszontalan dolgok ezek is. Gyorsan avuló hibaforrások.
Egyedül a grafén és hipertech anyagok, meg nanotechnika fogja ezt megoldani. Bár még mindig kétlem, hogy ez így hasznos.

[ Szerkesztve ]

Blackberry ID on BBM: 2C17F2DC és 2BE08052 Az új Blackberry K2 mobilról több mondat érkezik a t.me/crossnordic oldalon! Pattanj fel ide!

(#7) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

Kíváncsi leszek arra a kijelzőre a kétezredik kinyitás-összecsukás után!

(#8) ->Raizen<- válasza Fred23 (#7) üzenetére

->Raizen<-
(PH! nagyúr)

Bizonyara terveztek hozza olyan gepeket amik nagyon sokszor ki be nyitogatjak.

(#9) Polarstar válasza ->Raizen<- (#8) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Lássuk csak. Naponta minimum 20x nézzük meg a mobilunkat a statisztika szerint.
Ez évente nem kevés....

Kétlem, hogy a filigrán szerkezetek hibamentesen ezt ki fogják bírni. Egy csukló igen, de egy aktív kijelző????

Blackberry ID on BBM: 2C17F2DC és 2BE08052 Az új Blackberry K2 mobilról több mondat érkezik a t.me/crossnordic oldalon! Pattanj fel ide!

(#10) NandorHUN válasza Mr.Silkó (#3) üzenetére

NandorHUN
(PH! addikt)

Elértünk ahhoz a ponthoz, hogy már nem lehet eladni az új telókat, szóval ki kell találni valamit amivel még megy a szekér.

(#11) tibaimp válasza Fred23 (#7) üzenetére

tibaimp
(senior tag)

+1
Szerintem a gyártóknak is ez a bajuk vele, ők már tesztelik ezt laborban és valszeg nem bírja, ezért nem jönnek az ilyen megoldások egy gyártótól sem, mert azt meg nem merik bevállalni, hogy rengeteg gar probléma legyen, vagy erre ne terjedjen ki a garancia, mert az meg presztízs veszteség.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#12) a.sebi válasza NandorHUN (#10) üzenetére

a.sebi
(őstag)

A gyártók eladási számai nem épp arról tanuskodnak , hogy nem lehet eladni a mai telefonokat :DD

BMW 530i e60, huawei p20 pro, samsung gear s3 , xbox one x

(#13) SkyLine3000

SkyLine3000
(PH! addikt)

Semmi késztetést nem érzek arra, h bármilyen műszaki cuccot összehajtogassak... Meghagyom ezt másoknak.

Lg G3 3/32 Titan

(#14) gproject

gproject
(fanatikus tag)

surface

Honor 7, HP 14 Chromebook, Nvidia Shield TV, Nvidia Shield K1

(#15) S. Zolika

S. Zolika
(senior tag)

Én már a holografikus ketyeréket várom de nagyon:)
De ez még minimum 10 év sajnos, vén f@sz leszek addigra :DDD

S.Zolika értékelése-408pozitív 0negatív

(#16) joey04 válasza Mr.Silkó (#3) üzenetére

joey04
(PH! félisten)

ez konkrétan hülyeség, de az összehajtható kijelző nem lenne rossz, ha akarom telefon, ha akarom tablet. Én várok már nagyon egy ilyesmire.

Bazinga!

(#17) laleh

laleh
(PH! addikt)

Nagyon jó lenne ha érkezne ilyen készülék.

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés: törött is!

(#18) Fitzgerald

Fitzgerald
(PH! addikt)

Csak hajtogassanak hozzá majd frissítéseket is LG-ék.

(#19) aelod

aelod
(PH! kedvence)

Hülyeség ilyen irányba pénzt és energiát pazarolni. Inkább fektessék az akku kapacitás növelésébe. Annak van gyakorlati haszna is. Nem csak e-pénisz mutogatás. Ezeket a projekteket meg kéne hagyni a nagy kiállításokra koncepció formájában és ott lehet ámuldozni. A hétköznapokra meg olyan fejlesztések kellenének amiknek van gyakorlati haszna. Az LG meg egyáltalán ne ezzel foglalkozzon hanem a termék palettájának és a készülékei újragondolásának a megvalósításán. Mert amit az utóbbi években műveltek az masszív mélyrepülés...

" Aki embernek hitvány az magyarnak alkalmatlan."

(#20) tibcsi0407

tibcsi0407
(PH! félisten)

Majd a többiek után fél évvel paper launch keretében kiadja. Onnan számítva 3-4 hónap múlva már Amcsiban és Koreában valóban kapható is lesz, majd további 3 hónap után ideér.
A bootloop, sárgulás csak később lesz, arra nem tudok dátumot mondani.

----tibcsi ®---- 1+6 |||| Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok!

(#21) winss

winss
(újonc)

Egy G flex 3 jöhetne. Nekem nagyon bejött ez a fajta hajlítás a G flex 2-nél is.

(#22) S. Zolika válasza winss (#21) üzenetére

S. Zolika
(senior tag)

Hát ja, az már más tészta, hogy 70%~a alaplap hibás volt majdnem:(

S.Zolika értékelése-408pozitív 0negatív

(#23) Teo.

Teo.
(tag)

Várom a kiegészítő gyártók ötleteit,hogy milyen módon terveznek meg rá egy üvegfóliát :D

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note 4 ThinkPadT500

(#24) pusszycat válasza Teo. (#23) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Maga a telefon is műanyag aka plexi mire rá üvegfólia? Ez nem törik be. Elég rá egy sima fólia a karcok miatt. ;)

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#25) pusszycat

pusszycat
(PH! kedvence)

Ez a telefon egy tablet... BOE :)

(#26) Robi BALBOA válasza pusszycat (#25) üzenetére

Robi BALBOA
(őstag)

El is fogadnám úgy Most azonnal! :DD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika-

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.