Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    Még az elején járok a cikknek, de aki képes ekkora baromságot mondani, hogy:
    "Tehát még a koronavírusra sem lehetett fogni a dolgot, mert ha ennek értékesítést csökkentő hatása lett volna, akkor az a háztartási elektronikai, tévés, notebookos piacon is megjelent volna"
    ... Az kb meg is magyarázza, miért (voltak) ennyire szerencsétlenek telefon téren. Mert konkrétan nem a koronavirus ellenére teljesítenek ennyire jól a fentebb említett ágazatok, hanem pont hogy a koronavirus miatt. Pontosan ugyan azért, amiért ekkorát megy a playstation, az xbox, az online streaming, meg még ezer egyéb olyan dolog, ami az otthoni életszínvonalat növeli, de amúgy, amikor nem kötelező otthon rohadni egy évig nem biztos, hogy szívesen költ rá az ember annyit, mint az utóbbi egy évben.

    "majd jött a KM900 Arena, ami korának egyik legjobb telefonja volt."
    Azok szerint, akik csak tesztelték, de használniuk már nem kellett... Gyönyörű telefon volt, papíron zseniális, és ha csak egy hétig/hónapig volt nálad, imádtad... Aztán jött a feketeleves. A szoftver belassult, fagyott, de annyira, hogy már a használhatatlanság közelében volt, napi vagy 3 újraindítás kellett neki, amiből egy volt önkéntes alapon, mert belassult, kettő meg mert random csutkára fagyott a zsebemben. Aztán meg jött a lebaszás, hogy engem nem lehet elérni kb soha, mert ki se csörög az a szar. Több ismerősömnek is volt, mindegyikünknél ugyanezt produkálta, soha nem örültem annyira annak, hogy eladtam valamit, mint mikor ettől megszabadultam végre. Ez a konkrét készülék sokszor, sok helyen van sikerként elkönyvelve, ami abból a szempontból igaz, hogy sokat eladtak belőle, viszont abból a szempontból, hogy akinek volt, utána évekig rá se volt hajlandó nézni LG készülékre, szerintem inkább mint a bukás előfutára kell gondolni, mert már itt látszik, hogy mi volt a gond az LG-nél: az ötlet jó, a design zseniális, a szoftver kukába való. Kár érte. :(

    Szerk2: hogy jót is írjak, azok a nexusok zseniálisak voltak. Kiváló példa arra, hogy mennyire kiemelkedő tudott lenni az LG, amikor nem volt közük a szoftverhez. Szerintem ezt a vonalat (zseniális hw, jó kamera, jó ár, sima gyári droid rendszer, bónusznak valami jó dac, abban is nagyon jók voltak) kellett volna erősíteni nekik is, és a mai napig a legnagyobbak között lehetnének.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    (lejárt a szerkesztési idő)
    Az utolsó oldal minden szava arany, nagyon így van, és bár fentebb azért kapott tőlem is hideget-meleget az LG, hiányozni fog nagyon, én végig reménykedtem benne, hogy észhez térnek, elkezdik nyomni a V szériát (normálisas, egységesen), és abbahagyják az összevissza kapkodós baromságot, de sajnos nem jött be, még egy olyan gyártó megy a levesbe, ahol hatalmas volt a potenciál, kár értük. :(

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz Bog #17 üzenetére

    Na, látod, ez a baj. :DDD

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák