Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    válasz Noukoum #27 üzenetére

    Ezt a presztisezést igazán el lehetne felejteni már 2020-ban, egy ~250e Ft-os használati tárgy egyáltalán nem presztízs termék, már itthon sem, főleg mivel egy csomó forrásból 0 Ft önerővel elhozható.

    Nem értem, hogy a sok Android fan boy (mert ilyen is van, nem cask Apple) miért nem tudja megérteni, hogy a legtöbb Apple felhasználónak az ÖKOSZISZTÉMA a lényeg, és egy iOS-es készülék ezeknek az embereknek akkor is jobb less, ha "csak" 12 MP-es a kamerja és ha "csak" 828p-s a kijelzője, itt nem a specifikációs sheet számít.

    Nálam az Apple egyébként laptop szinten nyert egyszerűen MacBook >>> minden más: készülékház minősége, akkuidő, szoftvercsomag, támogatás. Emelett tablet szinten is iPAD >>>> más, így mivel megengedhetem magamnak (jelen pillanatban, szerencsére), hogy ebből az árszegmensből válaszak készüléket egyértelmű, hogy iPhone lesz a daily driver (van céges P30-am, azzal sincs bajom). Nem azért mert menő, hanem mert ez illik az ökoszisztémába, valamint nálam akkuidő & kamera minőség az ami még számít és január elején amikor új készüléket vettem a 11 Pro-nál ebben a két tartományban (együttesen) nem volt jobb alternatíva...

Új hozzászólás Aktív témák