Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MasterMark

    titán

    válasz Plazmacucci #169 üzenetére

    Ööö nem. Ha így lenne ahogy én gondolkodok, akkor nem azért vennének az emberek iPhone-t mer' a másiknak is az van, hanem azért mert őt érdekli a telefon.

    Mert ez az én bajom most, hogy nem azért sírnak a felbontás miatt, mert tudják miaz, hanem mer a sajomiban több van. Közben odarakod a két telefont, és meg sem tudnák különböztetni a felbontást. Más miatt meg amúgy is az iPhone kijelzője néz ki jobban. (Tisztelet a kivételnek. Kinek nem inge...)

    [ Szerkesztve ]

    Switch Tax

  • buvartacsko

    addikt

    válasz Plazmacucci #169 üzenetére

    Nemtom, de ezt nem te írtad akkor:

    "A gyártók nem poénból rakosgatnak egyre nagyobb felbontású paneleket a készülékeikbe. Lehet, hogy téged az sem zavar, hogy a 300e Forintos mobilban olyan kijelző van mint az 50 ezres Xiaomi-ban,"

    ?

    A gyártók azért raknak évről évre nagyobb felbontású kijelzőket a készülékeikbe mert nem tudnak mit kitalálni. Ti pedig innovációnak hívjátok azt, hogy egy nagyobb felbontású kijelző van a telefonban. Ettől az még felhasználói élményben lehet egy szar, de legalább 98437598435798437x329879832479832 felbontású a kijelző! De jau! A diszkóban lehet vele menőzni.

    Nos, én akárhogy néztem, egyik iPhoneomat sem láttam még sose pixelesnek. Tűéles képe volt mindegyiknek. Tudom, hogyha mellé rakunk egy 4, vagy 8k felbontású 50 ezres sáomít akkor látszik majd a különbség, csak nem valós élethelyzet hogy folyton egymás mellett használunk két ilyen telefont, sem az hogy nagyítóval keressük a pixeleket.

    Most erre mit mondjak? Se a 6s-em, se a 8 Plusom nem sárgult be.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák