Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    Régen évente cseréltem a telefonjaimat, mert elég telefon junkie vagyok, de az iPhone X óta átálltam a két évente frissítésre, mert bár megtehetném, de már eljutottam oda, hogy tényleg felesleges évente 400 ezer Forintot kibaszni az ablakon egy új telefonra, főleg ha minimális az újítás.

    De most elértünk oda, hogy a 11 Pro-mat valószínűleg most sem fogom lecserélni, mert egyszerűen nem éri meg. Eleve anno a 11 Pro ha jól tudom 360e Ft-ról indult, a 13 Pro 430-ról. Itt azért hozzátenném, hogy ez nem az Apple sara, hanem a Forinté meg a kedves kormányunké, akik olyan gazdaságpolitikát folytatnak, hogy az MNB alapkamat emelése sem tudja megfékezni az inflációt...OFF TOPIC remélem mindenki aki olvassa ezt tudni fogja, hogy jövő tavasszal értelmes ember hova tesz az X-et a szavazólapon... OFF TOPIC VÉGE

    Ezen felül most, hogy a maszkos korszak itt épp visszatérni készül, máshol meg még be sem fejeződött illett volna visszahozni a TouchID-t, mert tényleg kényelmetlen volt, hogy kóddal kellett feloldani olyan helyeken, ahol nem volt megengedett a maszk letolása...szerintem ez tényleg olyan lépés, amit meg kellett volna lépni...

    A sima 13-ba meg legalább az adaptív 90 Hz-et illett volna beletenni. 335 ezres csúcsmobil 2021-ben 60 Hz-en...ilyet a másik oldalon már tényleg nem találunk...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák