Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Essentials

    aktív tag

    Engem egy dolog fogott meg igazán az eventben a fancy iPad mini-n kivül! 😋
    ( Idén sikerült lecserélnem mindent, amit terveztem, tehát nem volt, és nincs vásárlási szándékom, a Mac-es eventnek is így megyek neki. )
    A jelenlegi helyzet az iparágakban kritikus, az autógyártástól a PC iparig a kütyüs piacokon keresztül mindenhol végigsöpört az alkatrész hiány, a telefongyártók portfóliókat szűkítenek, készülék típusok megjelenését csúsztatják, vagy engedik el teljesen. Erre itt az Apple, és az iPhone széria, ami az ígéretek szerint szeptember 24-én az összes létező színben és azok tárhely verziójában globálisan elérhető lesz, mindezt úgy, hogy nem hogy nem emeltek az árakon a chipválság közepén, hanem itthon még olcsóbbak is lettek a tavalyiakhoz képest a modellek... Zárójelben jegyezném meg, hogy az iPhoneX óta, tehát 2017 óta $999 dollárról indul az abszolút csúcsmodell széria...
    Ez egy nagy ütőkártya lesz idén a prémium telefonok piacán. A képen látható "bugyikék?" szín meg beteg, máris elképzeltem egy lágy kankalinsárga tokkal, ( 😭🤣 ) de NEM szeretnék frissíteni most az ezüst 12 PM-ről. Remélem nem is jön rám a must have érzés cifra f@sás formájában, mert akkor biztos hogy meg kell környékeznem. 😅😘 Az emoción kivül racionális érvem nincs a váltásra a 10 hónapos telefonomról.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák