Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz HUTCHDB #120 üzenetére

    lenyomni a torkomon? még a X sem volt, amikor 6.4"-os telefont használtam, mert (most figyelj) tetszett, jó volt. Nem az alma marketingje miatt, mert 5.5 volt náluk a csús. Amikor kijött a X, megvettem, és (most figyelj) eladtam, többek között azért, mert azt írtam, majd ha lesz plus verzióból is X design, akkor visszatérek, mert a X KICSI! Közben változott a helyzet, az életem, elég a kisebb telefon is, most, hogy az Apple a nagy telefonok irányába fordult. Mind a Note 9, mind a Xs Max, vagy a közelgő Mate 20 pro csak azért szimpatikusabb a kisebb társaival szemben, mert ezeknek jobb az üzemidejük. ennyi. szóval nekem nem nyomnak le semmit a torkomon, amikor nem olyan a palettájuk váltok, megtettem már többször. szóval nekem aztán nem fáj az igazság, mégis valamilyen szinten fröcsögésnek veszem a kommentet, és nem csak most, hanem évek óta az iPhone topikban, a felsőbbrendűséget meg éppen rajtad érzem, ahogy megmondod a tutit, hogy az Apple szemét, megvezet mindenkit, aki ezt nem látja az vak, aki védi, meg hülye, fanatikus, aki meg felszólal ellene annak fáj az igazság. most sarkítottam, de ez a lényege. na mindegy részemről téma off, hátha nem megy el erre a topik.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • FuRiONight

    őstag

    válasz HUTCHDB #120 üzenetére

    6-7 èv rengeteg idő a tech vilàgàban, amikor fèl èven belül
    szinte minden elavultà vàlik, mert van jobb/gyorsabb ès újabb (főleg règebben volt ez igaz, màra sokat lassult a folyamat). Az, hogy eddig kitartottak szerintem nagy szó, rengeteget vàltozott a piac ès ezt a piaci igènyt probàljk kielègiteni.

    A idei iphone-ok pedig nagyobb kèpàtlóval kisebb fizikai mèretűek mint a konkurencia hasonló telefonjai. Ez azèrt nem elhanygolható tènyező, főleg ha ember kisebb/ kompakt mèretű telefont keres.

    (amikor iphone 4 megvettem, teljesen idegen volt az egèsz rendszer szàmomra, a telefon topikjàban rengeteg segitsèget kaptam anno, szóval ez az iphone felhasznàlokrol alkotót kèped gyenge làbakon àllnak. Annak az embernek gondjai vannak ès valamivel kompenzàlni próbàlja, de sztem a telefon csak egyik ilyen eszköz a szàmàra)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák