Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tasiadam

    veterán

    válasz Synthwave #80 üzenetére

    Hat nem iGPU-val ertem a dolgot, mert most vettem egz 4130 i3-mat. Hanem ugy alapjaba veve, a 60fps igenyeket ki tudja szolgani egy rx550 jelenleteben, vagy 1050 ti-al parositva?

    Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz Synthwave #15 üzenetére

    Úgy néz ki van pár eladó darab. :))

    (#24) bacsis: Most kiadnák díszdobozzal, esetleg valami hozzá passzoló spéci lappal, amin van egy két modern dolog is(Abit IC7-EXTRA MAX :DDD), én lennék az első vásárló, vagy te.

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

  • tasiadam

    veterán

    válasz Synthwave #83 üzenetére

    Nekem van az "otthoni" gepemben Xeon 1240 V2 (igu nelkuli 3770), RX580 meg 16gb ram sok finomsaggal. Nincs bajom az fps-ekkel. Am anyamnak a gepeben csak cerka van, ezert vettem az i3-mat. esl ehet hogy nezek vele meg egy vga-t ami dekodolni tudja a youtube vp9-es kodjat. Es az 500as rx-ek asszem es a 900-as gtx-ek tudjak. i3 melle eros overkill lenne egy rx570 csak emiatt. Viszont ha mar jarnek haza, akarnek arrol a geprol is dolgozni, akar most a tel folyaman is. A tap meg kicsi 350-es fsp, ami egy 120 wattos kartyat elbir, de mast mar nem. A gep meg annyit sem er jelen formajaban, mint egy rx570 hasznaltan.

    Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

  • tasiadam

    veterán

    válasz Synthwave #87 üzenetére

    Hát elsődleges probléma az most, hogy önerőből a CPU dekódólja, ezért kevés a cerka. Ezért kap i3-mat és 8gb ramot. Viszont most lehet hogy erőből dekódol, de nem sok felesleges power marad. Elég lesz így is ideiglenesen, viszont későbbiekben kelleni fog egy olyan ami képes a szoftveres dekódolásra. Hiába raktam bele HD6450-et, hiába árulják most is hogy alap gépekbe jó, de kiderült hogy arra nem tudom ráeröltetni, hogy hardveresen dekódoljon. Ki is fogom venni belőle.
    Dolgozás nálam az perpill abból fog kiállni még decemberben, hogy videókat nézek, rakok össze, office munka (amire a cerka is elég lenne), viszont amihez hozzá vagyok szokva az a sokkal de sokkal gyorsabb feldolgozás. Pl hiába van rajta herélt win10, 4gb ram ami officera elég, meg SSD, nem gyors. Érthető mi miatt.
    Tekintettel hogy eladtam a zenbookom, és a céges T480-at nem tudom mindenre is használni bizonyos okok miatt, és játszani is inkább nem játszom laptopon, akarok majd bele egy VGA-t és hozzá egy FHD monitort a mostani 19-es helyett. Így bármikor hazamegyek vidékre, VPN-en keresztül tudom használnhi a dolgaim és tudok foglalkozni velük tovább. Viszont ehhez meg kell az erő, későbbiekben meg PS és talán videovágás is történni fog. Ezt viszont megint nem hiszem hogy távoli asztallal meg tudom oldani, hiszen hangnál késés is bejönne vágásnál, ps-nél meg a színek sem mindig szépen jönnek át, ha meg VPN-el töltök le és fel nagy videókat, az évszázadok kérdése mire végbemegy, ezértk üldő SSD-HDD-pendrive lesz a hordozó ideiglenesen.

    A lényeg ha nem akarod végig olvasni: Most alap munkára kell, de lassú hozzá. Később PS is szóba jön, ahhoz meg kevés. Hardveres gyorsítást a HD4400-nál (i3) nem támogatott. (úgy tudom).

    [ Szerkesztve ]

    Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

Új hozzászólás Aktív témák