Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kikikirly

    senior tag

    Kövezettek meg, én elképzelhetőnek tartom hogy tényleg az amcsik csinálták.
    Kamaszkoromba néztem National Geographicon a légikatasztrófák cmű sorozatot.(nem rég újranéztem az egészet).
    Jójó, dramaturgia a Zs kategóriás színészekkel borzalmasan erőltetett , viszont maga a kivizsgálás menete, kivizsgálók narrációja, és a helyszínen készült felvételek elég királyak.

    Ami miatt hitelt adok a dokumentum felvételeknek hogy nagyon kevés a repülőgép törmelék maradt a Pentagonnál, meg a harmadik gépnél ami ha jól emlékszem valami mezőre zuhant. Légi katasztrófákba olyan volt hogy egy pszichésen nem beszámítható pilóta, aki nem mellesleg tőzsdézett és sikerült egy csomó adósságot felhalmoznia, úgy lett öngyilkos hogy az utasokkal a fedélzeten teljes gázzal függőlegesen belezuhant a földbe. És ugyanúgy megmaradtak a hajtóművek és a nagyobb darabjai a gépnek.
    Pentagonnál nem hiába beszéltek arról hogy pokolgéppel megrakott teherautó robbant, mire a FBI nyilvánosságra hozta azt a borzalmas minőségű felvételt amin jól láthatóan belerepül valami a pentagonba.A felvétel alapján ember legyen aki megmondja hogy az utas szállító gép, vagy cirkáló rakéta.

    Ebbe a dokumentum filmbe pedig ,,mindenféle" dijas épitészek szerint is hazugság amit a szeptember 911 bizottság jelentés tartalmaz(bocsi a hülye fogalmazásért, de nem volt kedvem kikeresni azt a részt):

    https://www.youtube.com/watch?v=-QVVhg7FNC4&list=PLEFE3415DB6C26C3C&index=2&t=0s

    Nem mondom hogy tuti benne volt az akkori amcsi kormány, csak azt hogy van rá esély.Béke. :R
    Más: 2014-be gondolta volna valamelyikőtök hogy egy év múlva 2-3 millió bevándorló jön Európába és a politikusok tapsolnak nekik?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák