Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Wesder #50 üzenetére

    Igazad van, most megfogtál. Magamból indultam ki, mert nekem csak PS4 Slimem van.

    (#47) Medocsabi
    Engem amúgy nem zavar hogy nem mai, az utóbbi időben milyen egetrengető cím jött ki egyébként is? Amúgy az új Doom is jön Switchre, Crash Team Racing a másik konzolos verziókkal egyidejűleg érkezik, Spyro is érkezik már (PC-re se jön hamarabb). Szóval alakul ez. Én jelenleg elégedett vagyok a 3rd party felhozatallal, ezután a bejelentés után meg pláne. Itt pihen már legalább 2 éve a Witcher 3 a Steam accountomon, de a mai napig nem játszottam még vele. Szóval nekem az a játék is „új” igazából.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • #20411392

    törölt tag

    válasz Wesder #50 üzenetére

    Ez pedig semmit nem számít.
    Az alap és slim ps4-ből ment el rengegteg, nem a pro-ból.
    Az alap gépek már most sem bírják a nem exluzívokat rendesen futtatni.

    A kevés(alap és slim modell számaihoz képest) pro user tovább fog fogyatkozni, mert sokuk váltani is fog ps5-re az első évben.

    Szóval lesz egy gép sok felhasználóval, ami nem fogja bírni a szuflát + lesz egy gép, amin már nem lesz számottevő user = ?

    szerk: Én az AAA játékok támogatottságának megszűnésére gondolok. Kisebb címek simán jönnek majd 4-5 év múlva is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák