Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Everman

    addikt

    válasz Menthirist #187 üzenetére

    "no offense, de ha az iphone 4 egy szénszálas sportkocsi, mellette egy Nexus S-et nem neveznék kockaladának"

    Nexus S-t nem használtam, csak Galaxy S-t ami picit jobb hardveresen, mégis biza kockaladának gondolnám (szerettem, hogy 512 MB memóriából kevesebb volt mindig szabadon, mint a 256 MB-os iPademen és folyton belassult és akadozott a működése, alkalmazásokat zárogatott be stb.). Ha őszinte akarok lenni, akkor a kockalada még túl jó jelző is lenne rá.

    "én szeretem, hogy csak belövöm a képernyőt, és máris látom, hogy mikor lesz a következő megbeszélésem, látom a legújabb leveleimet, van középen egy szép nagy órám, és még a lock screenről is tudom ezeket nézni"

    Ezeket alapból látod iOS-en is.
    iOS5-től a notifikáció erre alapból képes.

    "btw most szétnéznék az appstore-ban, jól látom, hogy simán windowsos böngészőből nem lehet? itunes kell hozzá?..."

    Mivel a telepítésükhöz vagy iTunes, vagy a készüléken futó App Store alkalmazás szükséges, így ezen nem kéne csodálkozni (konkrét appokat nézegethetsz böngészőben is egyébként, esetleg mondhatsz ilyen alkalmazásokat droidra: [link] [link] )

Új hozzászólás Aktív témák