Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz BossBoss #178 üzenetére

    hát nem tudom... egy hétig volt nálam ipad... ezek mellett validnak tartom az érveimet... ha van rá megoldás, akkor csak bizonyára nem olvastam utána, megesik, viszont akkor ez a user experience problémája, hisz androidon ezek a kérdések (hogy hogy oldhatom meg a felsoroltakat) fel sem merült... fogtam a telót, bekattintottam hogy use as external usb device, és a windows máris fel is ismerte mint külső meghajtó... ios-ben ilyet nem találtam... ott mindent itunes-el oldottam meg, ami konvertálgatta a videóimat ide-oda... a cégnél lévő életvitel szintű iphone felhasználók pedig nem igényeltek ilyen feature-öket, szóval nem is tudtak róluk semmit...

    de mint említettem, ember vagyok, amennyiben a felsorolt érveim nem igazak, megkövetem magam... akkor csak mélyebb utánajárást, workaround-okat igényel (ami nem sokban javít a szememben a dolgokon, de legalább megoldható, ez megnyugtató)

    én 2 éves android használat után kezdvem iphone fejlesztőként dolgozni, iphone-ipad dolgokat készíteni... mindezek mellett mondom, hogy spec én nem voltam a gt540-em tudása mellett lenyűgözve az iphone 4 által, mégha gyorsabb is volt (5x-ös áron)

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák