Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz vicze #34 üzenetére

    Köszönöm a linket, nagyon hasznos olvasmány! Eddig csak a telómban láttam ezek nyomait.
    Valóban rosszul fogalmaztam. Természetesen SDK szintre értettem. Abban is igazad van (ezt valahol én is írtam korábban), hogy a SOC gyártók nem szívesen fognak változtatni. Sztem a Google nagyon elkésett a dual SIM támogatással. Nagyon nehéz lesz már ezt közös mederbe terelni. Ami az MTK -t illeti, nem is rosszak azok az API -k. Secure Settings -szel végignéztem, hogy mi mindenhez férek hozzá. Én inkább abban bízom, hogy megteszik azt, hogy a saját API -jaik elérhetőek legyenek az OS API -kkal. Sztem ez nem irreális elképzelés és valahol nekik is érdekük. Eddig ugye az volt, hogy csak SOC specifikus alkalmazások léteztek a Playen, amik kezelni tudták a dual SIM funkciókat. De innentől megfordul a szitu. Lehetnek általános Android alkalmazások is ilyen lehetőségekkel és a jelenlegi állapotnál sokkal kínosabbnak tartom azt a szitut, amikor egy általános Android alkalmazás pont egy MTK, vagy Snapi dual SIM telón nem működik.
    Persze, az MTK -nyitottság sem mindenre kiterjedő. Pont a linkedből kiindulva néztem meg a camcorder funkciókkal kapcsolatos részt. Azt hiszem, megvan, hogy a telómon miért FC -zik a Cinema FV-5, ha mást szeretnék, mint a 480p.

    "Retrieves the predefined MediaTek specific camcorder profile settings for camcorder applications. These settings are read-only."
    :((

    Ami a modult illeti, biztos vagyok benne, hogy nem integrált, vagy egyéb megkötés (pl. licensz) vonatkozik a frekvenciákra, módokra. Én is tudom, hogy még a 6595 -ön belül is vannak eltérések. Az enyémben 6595M van, ami nem ugyanaz, mint a 6595.
    A Snapi esetében nem tudom, hogy mennyire általánosságban írtad a 800Mhz LTE -t. Én kifejezetten a dual SIM verziókra gondoltam. Bevallom, hogy amikor telót kerestem, akkor inkább a magasabb kategóriákat néztem (6xx, 8xx) és azoknál csak elvétve találkoztam B20 támogatással.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák