Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erikke17

    őstag

    válasz gombsadi #6 üzenetére

    Az biztos hogy az aminek te mondod.... ugye még csak képen láttál androidot??? Lassú mi lassú rajta egy gagyi processzorral minden okostelefon az. Nem ingyenes?? Akkor biztos viccből van egy halom app ingyen marketban?? De szerintem te a hírt se olvastad el ott írja benne "A gyártók számára ingyen elérhető Android platform" Másolja a többi platformot? Mit másol rajta mikor majdnem minden gyártónál van valami egyedi benne. Többnyire a kezelőfelületbe nyúlnak bele. De neked mi rajta a másolás? Menürendszer? Ha számodra az akkor te hogy tenné egyenként minden lapra egy appot?

    [ Szerkesztve ]

    ||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

  • Morden24

    nagyúr

    válasz gombsadi #6 üzenetére

    A Bing-nek nem fejlődnie kell, hanem idő kell neki. A motor maga talán a legfejlettebb ma, a sebességgel és az egyéb szolgáltatásokkal sincsen gond. A lokalizáció pedig lassú folyamat, ebben igazad van. Mondjuk hozzáteszem, hogy keményen fejlődik. Magyar nyelven én szinte soha nem keresek, de nagy ritkán van rá szükség. Kb. fél éve még ilyenkor elő kellett venni a Guglit néha-néha. Manapság már nem nagyon. De lássuk be, ez nem a magyar piacról szól, és a nagyobb európai piacokon nincsen ilyen para.

    Egyébként nem mondtam, hogy halálra van ítélve az Android (sőt, erős a gyanúm, bár ne jöjjön be, hogy a következő Symbiant tisztelhetjük benne), de a mostani állapot egyáltalán nem kánaán, mint ahogy néhány Googe-, vagy mikrobi-fan próbálja beállítani. Nem véletlenül lesz szorosabb a gyepő a Gingerbread-től.
    Egyébként tényleg nem egy szépség jelenleg, és tényleg erősen másolta az iOS-t megjelenésben és funkciókban, ez nem is vitatéma :)

    (#14) AXisBOLD: Kikérem magamnak, hogy rejtem a Google ellenszenvemet :)
    De lássuk be, hogy a nagyrésze azért eléggé tényszerű annak, amit mondtam, csak annyi önálló vélemény volt benne, hogy tényleg törölném az accomat, ha a Gé átvenné az Arckönyvet.
    Nem mellesleg sheratannak igaza van. Minden megvan a Gé kezében, csak éppen senkinek nem kell - már ha közösségi oldalról van szó.

    (#15) sheratan: Ha mindent megvesz a Google, akkor én is megyek Kínába :D

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák