Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz puffadt #28 üzenetére

    Na ehhez azért pancsernek kell lenni. iOS-en és droidon is nehéz véletlen vásárolni. A játékban még megnyomhatod véletlen, de utána még egy felugró ablakban meg is kell erősíteni, ami nem egy eldugott kis valami.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz puffadt #30 üzenetére

    és tényleg sokszor nem teljesen egyértelmű amikor fizetsz.
    Ezt mondom, hogy ez bizony teljesen világos. Szóval innentől már magára vessen aki beszopja.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • nemlehet

    őstag

    válasz puffadt #33 üzenetére

    Nem értem hogy lehet véletlenül vásárolni. Teljesen másik felületre dob ahol a bankkártya adataidat kell megadni, vagy a google wallett-et kell használni. Aki ezt nem veszi észre az remélem 50-es helyett 20.000-est ad a csöviknek rendszeresen, mert annyira hasonlítanak...
    Az hogy a gyerek ennyit meg annyit költ a szülő tudta nélkül szintén nem értem.
    1 Miért van a gyereknek bankkártyája? 2. Ha van akkor miért nem a szülőhöz megy az SMS a vásárlások miatt (sok ilyen családot ismerek, vésztartaléknak van a kártya a gyereknél, de az SMS a szülőnek megy így nem tudja elszórni észrevétlenül a pénzt). 3. Ha nincs a gyereknek kártyája miért ismeri a szülői kártya adatait? 4 Ha nem ismeri és Google wallet van ahhoz miért tudja a jelszót?
    Itt nem lehet hitelbe vásárolni... Az emelt díjas SMS más, de olyannal én még nem nagyon találkoztam, de ha mégis akkor legfeljebb 1-2k értékben lehetett vele vásárolni. Erre meg azt mondom miért van a gyereknek előfizuja? Mifelénk ez is úgy van, hogy az értelmes megbízható gyerekek kapnak előfizetést, a hülyegyerekek meg kártyásat havi x pénzzel.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • nemlehet

    őstag

    válasz puffadt #35 üzenetére

    Hidd el nagyon sok játékot kipróbáltam és véletlenül sehol sem lehetett vásárolni. Legalább 2x meg kellett erősíteni, ha vásárolni akarsz. 1-2 játékban lehet sms-el is venni, de ott ugye külön ki kell lépni és megírni az SMS-t, majd visszaírni a megkapott kódot. Automatán addig amíg van pénzed módon nem találkoztam még IAP-al. De ha tudsz ilyet linkeld be légyszi, mert tényleg érdekel. Mondjuk én ilyen nagyon dzsunka appokat nem szedek le, csak aminek legalább 3.5 csillagos értékelése van és 100k feletti letöltése. A HSZ-ket is meg szoktam nézni. Ráadásul a MIUI-ban vannak biztonsági funkciók, külön-külön lehet állítani , hogy egy app mire jogosult.

    Az, hogy a szülő nem tudhat mindent nem kifogás. Az okostelefonok és az internet világa igenis odafigyelést és tanítást igényel a szülők részéről. Érdekes a kocsit nem szokták csak úgy odaadni a gyereknek.... Ezt is úgy kell kezelni. Ha már a gyerek képes felelősen használni korlátok nélkül akkor engedélyezni ilyesmit. Addig szépen szülői felügyelet a gyerek accountjára, vagy a sajátunkat jelszóval levédve amit a gyerek nem tud. Feltöltötőkártyás csomag így max pár ezret bukhat el havonta amellett, hogy akkor telefonálni sem tud, de mi elérjük. Vagy szépen leülni vele megbeszélni, hogy mire figyeljen, mit hogyan csináljon. Meg fogja érteni lévén fogékonyak erre és többet használják mint a szülők. Én is elszórtam a pénzem fiatalon teveclubra :D Csak aztán szar volt, mert minden hónap elején kaptam csak 1500 feltöltést, ha ez elfogyott saját pénzből kellett pótolni. Ezer+1 lehetőség van a gyerek hülyeségét kivédeni, csak egyszerűbb sírni, meg várni, hogy a hivatal nyújtson megoldást mint beleölni kb 1-2 órát ennek a kiderítésére és beállítására.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák