Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz randras #15 üzenetére

    ,,rendszeresen vásárolok különböző fejlődést gyorsító bővítményeket meg extra fegyvereket és hasonlókat játékokban, és imádom hogy porba tudom alázni akik sokkal régebb óta játszanak, de a lassuló fejlődési lehetőségekkel így sem érnek fel."

    Hát nálad bizony pöcök méreti problémák lehetnek :DDD (De tényleg nem megbántva, ha az Urban dictionaryn lenne az e-penisre bejegyzés, akkor ez az idézet nyugodtan lehetne példa ;] )

    Nem, az a szimpatikus, amiből van egy reklámokkal teleszutykolt ingyenes verzió, meg egy fizetős+pár plussz funkciót tudó fizetős verzsön.

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz randras #17 üzenetére

    Én is fizetek, minden appom amiből van fizetős azt megvettem (kivéve az mx palyer de az is tervbe van véve).
    De ahogy leírtad, te azért, hogy másokat porba tudj alázni, ez meg kisebbségi komplexusra enged következtetni ;] (nem azt mondom, hogy az van neked, de könnyen lehet).

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • sz.balazs.95

    veterán

    válasz randras #15 üzenetére

    „mint pénzt kiadni egy játékért, aminek utána a belső lehetőségei zártak, és mindenért meg kell küzdeni, nincs kerülőút.”

    én meg pont úgy vagyok ezzel, hogy ha egy játékban mindent azonnal megkapok pénzért, akkor hol van a kihívás, ami fenntartja a játék iránti érdeklődést?

    Nyilán különbözőek vagyunk, de én pl. azokat a játékokat szeretem, ahol van egy történet, és azon lehet végigmenni, és közben megszerezni/feltörni a cuccokat. Ilyen pl. a Fable.
    Vagy mondjuk az olyan játékokat, mint mondjuk a Mario, ahol a különböző pályákon kell végigdarálnunk magunkat, és megszerezni a legkülönbözőbb helyre elrejtett cuccokat, ami biztosítja, hogy egy pályát ne legyen elég egyszer végigvinni.
    Ezzel szemben az olyan játékokat, amik. kb. csak a instant lövöldözésről szólnak (CS), vagy a feladatalapú játékok, hogy ezt-meg azt csináld meg, aztán kapsz ezt meg azt (pl. Bug Village) kb. 5 percen belül megunom és lépek ki.
    Szóval legyen már egy célja a játéknak azon túl, hogy meg kell ölni mindenkit, és azért igenis kelljen megküzdeni. :K

    [ Szerkesztve ]

    Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

  • GeryFlash

    veterán

    válasz randras #21 üzenetére

    Nem, de nekem a mondanivalódból az jött le, hogy te azért fizetsz, hogy másoknál jobb legyél. Az fpsekben az ügyességeddel tudsz más játékosok fölé kerekedni. Vagy totálisan félreértettem amit mondasz, de nekem ebből: ,,és imádom hogy porba tudom alázni akik sokkal régebb óta játszanak, de a lassuló fejlődési lehetőségekkel így sem érnek fel" az jön le, hogy te nagyon szereted a pay to win játékokat, ahol jól tönkreverheted a csórókat :D

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • nemlehet

    őstag

    válasz randras #21 üzenetére

    Ezek a dolgok főleg akkor zavaróak ha PVP-ben is használhatóak. Nem érdekel, hogy hogy csalja szét valaki a single részét egy játéknak, lelke rajta, szerintem is csak a saját szórakozását teszi tönkre (persze ha nem MUSZÁJ ami egyre több játékban van így). De szerintem a PVP-nek egyenlő esélyekkel van csak értelme. Letöltöttem egy játékot 1-es szint, PVP (mert ugye tutorial és próbáljam ki). Ellenfélnél 1 játékos, extra shield, premium shoti, beállt a spawn helyre és 1 shotolt mindenkit. SEMMI esélyünk és lehetőségünk nem volt ellene. Hát biztos nagyon szórakoztató volt mindenkinek... Esetleg még az nyújtana megoldást erre, hogyha mindig különszednék a fizető és ingyenes játékosokat.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák