Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz puffadt #35 üzenetére

    Hidd el nagyon sok játékot kipróbáltam és véletlenül sehol sem lehetett vásárolni. Legalább 2x meg kellett erősíteni, ha vásárolni akarsz. 1-2 játékban lehet sms-el is venni, de ott ugye külön ki kell lépni és megírni az SMS-t, majd visszaírni a megkapott kódot. Automatán addig amíg van pénzed módon nem találkoztam még IAP-al. De ha tudsz ilyet linkeld be légyszi, mert tényleg érdekel. Mondjuk én ilyen nagyon dzsunka appokat nem szedek le, csak aminek legalább 3.5 csillagos értékelése van és 100k feletti letöltése. A HSZ-ket is meg szoktam nézni. Ráadásul a MIUI-ban vannak biztonsági funkciók, külön-külön lehet állítani , hogy egy app mire jogosult.

    Az, hogy a szülő nem tudhat mindent nem kifogás. Az okostelefonok és az internet világa igenis odafigyelést és tanítást igényel a szülők részéről. Érdekes a kocsit nem szokták csak úgy odaadni a gyereknek.... Ezt is úgy kell kezelni. Ha már a gyerek képes felelősen használni korlátok nélkül akkor engedélyezni ilyesmit. Addig szépen szülői felügyelet a gyerek accountjára, vagy a sajátunkat jelszóval levédve amit a gyerek nem tud. Feltöltötőkártyás csomag így max pár ezret bukhat el havonta amellett, hogy akkor telefonálni sem tud, de mi elérjük. Vagy szépen leülni vele megbeszélni, hogy mire figyeljen, mit hogyan csináljon. Meg fogja érteni lévén fogékonyak erre és többet használják mint a szülők. Én is elszórtam a pénzem fiatalon teveclubra :D Csak aztán szar volt, mert minden hónap elején kaptam csak 1500 feltöltést, ha ez elfogyott saját pénzből kellett pótolni. Ezer+1 lehetőség van a gyerek hülyeségét kivédeni, csak egyszerűbb sírni, meg várni, hogy a hivatal nyújtson megoldást mint beleölni kb 1-2 órát ennek a kiderítésére és beállítására.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák