Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz puffadt #33 üzenetére

    Nem értem hogy lehet véletlenül vásárolni. Teljesen másik felületre dob ahol a bankkártya adataidat kell megadni, vagy a google wallett-et kell használni. Aki ezt nem veszi észre az remélem 50-es helyett 20.000-est ad a csöviknek rendszeresen, mert annyira hasonlítanak...
    Az hogy a gyerek ennyit meg annyit költ a szülő tudta nélkül szintén nem értem.
    1 Miért van a gyereknek bankkártyája? 2. Ha van akkor miért nem a szülőhöz megy az SMS a vásárlások miatt (sok ilyen családot ismerek, vésztartaléknak van a kártya a gyereknél, de az SMS a szülőnek megy így nem tudja elszórni észrevétlenül a pénzt). 3. Ha nincs a gyereknek kártyája miért ismeri a szülői kártya adatait? 4 Ha nem ismeri és Google wallet van ahhoz miért tudja a jelszót?
    Itt nem lehet hitelbe vásárolni... Az emelt díjas SMS más, de olyannal én még nem nagyon találkoztam, de ha mégis akkor legfeljebb 1-2k értékben lehetett vele vásárolni. Erre meg azt mondom miért van a gyereknek előfizuja? Mifelénk ez is úgy van, hogy az értelmes megbízható gyerekek kapnak előfizetést, a hülyegyerekek meg kártyásat havi x pénzzel.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák