Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ba.G

    aktív tag

    válasz Doze #48 üzenetére

    Azt elméletileg végigpróbálták több alkalommal (több szervizben) is, remélhetőleg falsot nem szív. Hogy a légtömegmérőt hogyan lehet kimérni, azt nem tudom, én már úgy vettem az autót, hogy egy gurigázott benn a csomagtartóban, tehát ez már korábbi probléma lehetett. Elsőre vettem egy harmadikat használtan, azt mondta az adott (márkaspecifikus, egyébként jó hírű) szerviz, hogy "az a legjobb a három közül", bár az elhangzottakból következően talán az sem teljesen pontos. (Viszont azzal úgy vettem észre, többet fogyaszt.)

    Knight666
    Kösz a tippet, de ez úgy látszik, más rendszerű: valami platinaszálas mérőhíd lehet, 3 + 2 húrszerű szál van a kör felezőéig kifeszítve. Köztük ellenállás. Ilyen. A többit is használtan vettem, de statisztikai alapon 5-ből egynek csak hibahatáron belül kellene lennie. :) Izopropil-alkohollal meg szoktam pucovláni beépítés előtt, alkalmasint egy akkusaru-levétellel a CE-t is tudom törölni, de 100 km múlva előjön. A motoron nem veszek észre változást, megy, ahogy kell.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák