Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f(x)=exp(x)

    őstag

    válasz exabit #11 üzenetére

    Az egy dolog, hogy nem problémáztak miatta, ettől függetlenül nem lehet használni. Érettségin nem nagy +, ugyanis egy komolyabb tudományossal is ki lehet számolni mindent.
    Szóva nagyon jók a grafikusak, csak ne lenne ennyire bekorlátozva a használata, mert ha elveszik, b@szhatod.

    weiss: hát igen. Csak azt nem értem, akik megveszik, és nem tanulják meg normálisan használni (mátrix, vektorok, egyenletek, egyenlőtlenségek stb.), azok miért nem vesznek hagyományost. A te géped se az utolsó piaci mondjuk, csak + dolgok nincsenek benne, amikre (ezek szerint) nem volt szükséged, vagy megoldottad máshogy.

    kmisi99: nekem az egyik gépem nem tudott tisztességesen sin-t számolni. Szerencsére hamar észrevettem (típusfeladat volt, és emlékeztem, hogy tegnap egy másik számológéppel más jött ki), és kértem egyet a tanártól, kijavítottam mindenhol, viszont főtt a fejem miatta.
    Amit most vettem, kiszámol sok mindent, negyedfokú egyenletet, négyismeretlenes egyenletrendszert, egyenlőtlenséget stb., csak hogya középiskolai dolgok közül soroljak párat. Sokat segít, mint mondtam, leginkább ellenőrzésnél (megoldásnál is).

Új hozzászólás Aktív témák