Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    most lehet, hogy én vagyok túl maradi...de ezt hol lehet használni? erős napfényben (jelen állás szerint) szar se látszik belőle...félhomályban/sötétben pedig ugye megvilágítás hiányában még annyi se látszik az egészből!

    ja és ki mondta, hogy bárkinek is szüksége lesz arra, hogy az ÁTLÁTSZÓ :W telefonjának mindkét oldalát tudja érintéssel vezérelni??? egy piackutatás lehet nem ártott volna...még mielőtt elkezdték komolyan venni a koncepciót :DDD

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

  • bepken

    veterán

    válasz Remus389 #52 üzenetére

    miért vagyok én konzervatív attól, hogy nem látom funkcionálisan hasznát ennek a....valaminek??:F

    erre az Avengers példára meg annyit mondanék, hogy a Prometheus című filmben (mely egyébként nagy kedvencem!!) heregolyókat nyomkodtak...divat lesz belőle? sajnos nem tudok határozott nemet mondani...

    és ismét felhívnám a figyelmedet arra, hogy a kütyü ÁTLÁTSZÓ! nem látsz a világon semmit abból, amit éppen csinálsz a készüléken! nem látnád a karaktereket, nem tudnál képeket nézegetni, stb. egyszerűen a háttér nélkül a megjelenített információk 90%-a értelmezhetetlené/élvezhetetlené válna (majd próbáld ki nyugodtan egy üveglappal :) ) - ráadásul, mindezt megfejeljük azzal, hogy a felület mindkét oldala reagál az érintésre! mi a fészkes fenének? mert olyanról hallottam már, hogy "átfordulós távirányítós kisautó"...de annak legalább van értelme. de most komolyan...Te milyen felhasználási területet tudnál elképzelni ezen újításnak?

    és szeretnék a tévhitek elébe menni: nem arról van szó, hogy nincs fantáziám! hologram, mozgás érzékelés, gesztus-vezérlés, hangvezérlés stb. ezeket simán támogatom, ez lesz a jövő!

    hogy ez a valami micsoda? így, ebben a formájában zsákutca.

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

  • bepken

    veterán

    válasz Remus389 #74 üzenetére

    lehet, hogy elkerülte a figyelmedet a hozzászólásom középső része...:

    "és ismét felhívnám a figyelmedet arra, hogy a kütyü ÁTLÁTSZÓ! nem látsz a világon semmit abból, amit éppen csinálsz a készüléken! nem látnád a karaktereket, nem tudnál képeket nézegetni, stb. egyszerűen a háttér nélkül a megjelenített információk 90%-a értelmezhetetlené/élvezhetetlené válna (majd próbáld ki nyugodtan egy üveglappal ) - ráadásul, mindezt megfejeljük azzal, hogy a felület mindkét oldala reagál az érintésre! mi a fészkes fenének? mert olyanról hallottam már, hogy "átfordulós távirányítós kisautó"...de annak legalább van értelme. de most komolyan...Te milyen felhasználási területet tudnál elképzelni ezen újításnak?"

    rendben, akkor tojjuk le magasról, hogy egy "technológiai innováció" funkcionális ad e nekünk valamit...nos tehát: esztétikailag hova sorolnál egy olyan MEGJELENÍTŐ ESZKÖZT, amin nem látsz az égegyadtavilágon semmit??

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

  • bepken

    veterán

    válasz Remus389 #76 üzenetére

    kikérem magamnak, hogy konzervatívnak tekintesz! :D nem bújnám a PH!-t ha így lenne. abban viszont egyetérthetünk, hogy más-más dologban látunk fantáziát.
    mindazonáltal nem tartom kizártnak, hogy pár év múlva a szemembe fogsz nevetni, amikor is bemutatják az első átlátszó kütyüt.

    hmm...ha mondjuk azt el tudnák érni, hogy a színek is élénkek legyenek, pontosabban ott, ahol színek vannak, ne legyen átlátszó...nos akkor azt mondom, van értelme. nem sok, de azzal már közelebb érezném magamhoz a dolgot. a két oldali érintés-vezérlés viszont továbbra is hülyeség szerintem...a "floating-toch" vagy egy ahhoz hasonló alternatív vezérlés kifejlesztésében sokkal nagyobb fantáziát és felhasználói élményt látok.

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák