Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frozen

    őstag

    válasz PuMbA #33 üzenetére

    Szerintem meg amikor használsz egy telefont nem raksz melle egy masikat hogy most ep 1 masodpercel vagy fel masodpercel melyik tolt be elobb. Igy szep meg jo a youtubos reklam de ha kapsz egy telefont a kezedbe ugyan azzal a kulsovel es informacio nelkul a hardwerol nem fogod megmondani hogy melyik a gyorsabb mivel ezeket a minimális kulonbsegeket nem erzed maximum ugy ahogy a videoban hogy 2 telefont nyomkodsz egy időben. Nem tudom hany ember szorakozik ezzel az atlag felhasznalok kozul szerintem senki max a tesztelok.... :))
    Szoval lehet tenyleg el kene vegre gondolkodni akkor hogy is van ez. Meg azon is ki mire használja a telefont mint irtam a felhasgnalok nagy resze nem is porgeti ki 100% ra a chipek tulajdonsagat. Mert pl sokan nem jatszanak meg nem is hasznalnak olyan alkalmazasokat. A telefonalashoz,uzenetkuldeshez,kamerahoz stb nem kell olyan hu de hu nagy erofforas es proci.

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

Új hozzászólás Aktív témák