Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Swinegod

    őstag

    170k és nincs gomb háttérvilágítás lel ez is akkora hulladék, mint az összes eddigi Asus telefon persze emellé még ronda is, mint a dög

    Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

  • Swinegod

    őstag

    válasz ollie #7 üzenetére

    A mobilaréna tesztjei 99%-ban NEM egyeznek a tapasztalataimmal. A ZenFone Max 8 pontot kapott sebességre (nem) ahogy a Huawei G620S is (nem). Én előbbinek 2, utóbbinak durván 3 pontot adnék sebességre, a fagyás náluk annyira gyakori, mint ahogy a szarrá szapult LeEconál NEM az. Ha még 1 hétig valamelyiket kéne használnom, felkötném magam

    Van egy jó kamera, oké, kb ez az egyetlen pozitívum, az üzemidőt már az első Max is tudta, de még a 620S-nek is kifejezetten jó üzemideje volt, és ezek legalább (így kép alapján) nem tűntek ultralow-budget telefonnak

    Amúgyis 170k és 625. Snapdragon 625. Ez durván a fele-harmada az ebben a kategóriában elvárt SoCnak

    Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

  • Swinegod

    őstag

    válasz Fr@nkieWilde #54 üzenetére

    Igen, nagy név, mint mondjuk autós vonalon a VW, csak sajnos az is szar. Anno 35k-ért akciósan vettem egy ZenFone Maxot, amit itt MA-n kifejezetten jó telefonnak mondtak. Erre: A legszarabb telefon amit életemben használtam. Az Alcatel OT Idol 1-em 2x1Ghz-es MTK procival köröket vert rá sebességben, soha nem is fagyott ki, nem úgy, mint az Asus, ami fagyott, lassú volt, mint a dög pedig nem volt tele minden szarral, csak alap alkalmazások, a kávák, te jó ég, inkább nem mondok semmit. Hogy jót is mondjak, a kamera jó volt, az anyaghasználat példás, az üzemidő: 3 napot lazán elment nálam. A szoftveres háttér volt hulladék, de az nagyon. Ugyan ezzel a procival, kevesebb RAMal a 2015-ös Galaxy J5 gyorsabb volt, és nem (túl gyakran) fagyott

    Ismerősöm a fiát vitte tavaly (vagy előtt, nem emlékszek) PlayIT-re ahol az Asus RoG laptopokban kiolvadt a videokártya a 24 órás hajtás alatt, én meg csak, nézek, hogy mivan? Az én Nitrom gyakorlatilag minden nap megy 6-8-10 órát, néha 12-16-ot, mikor több mindent kell csinálni, de volt, hogy 32 órán keresztül folyamatosan, 0,5-1 órás szünetekben Overwatchoztunk a haverokkal (Ne ítélj el, dupla XP volt :C )
    A videokártyái pedig bőven nem olyan jók, mint az áruk sugallja, a Strix-ek még drágábbak, mint a Gaming X-ek pedig ezt se az órajelek, se a kinézet, se az anyaghasználat, se a hűtés (főleg nem) indokolja.

    Az alaplapok úgy ahogy elmennek, talán még jónak is nevezném őket

    A VW pedig többször eljátszotta a vásárlók bizalmát (dízelbotrány pl), megbízhatatlan szutyok az összes de még mindig hatalmas kultusza van kelet-Európában sajnos, míg a Suzuki közutálatnak örvend, pedig gyakorlatilag mindenben felülmúlja a VW-t, kivéve természetesen az árat
    Azért írtam ezt, hogy lásd, hogy azért mert egy márka már ismert, nagy, attól még bőven csinálhat szart, az emberek így is-úgy is veszik, a minőségtől függetlenül

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

  • Swinegod

    őstag

    válasz ollie #58 üzenetére

    Egyrészt a 60k amennyit itthon elkèrtek èrte minden csak nem alsó kategória másrèszt
    "Azért írtam ezt, hogy lásd, hogy azért mert egy márka már ismert, nagy, attól még bőven csinálhat szart, az emberek így is-úgy is veszik, a minőségtől függetlenül"

    Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

Új hozzászólás Aktív témák