Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    Én is köszönöm a tesztet, jó volt olvasni :R

    Nekem ilyen telefonom van, alapvetően meg vagyok vele elégedve, vállalható sebességű strapálva is bírja egy napot. Nálam a hátlap rendesen illeszkedik és a fotók is sokkal jobbak, meg is döbbentem azokon a maszatokon amik a cikkhez készültek :Y Mondjuk lehet, hogy az algoritmus javít valamit az elkészült képeken, mert én 4 MP-en lövöm a képeket (jobbra ott a MILC) és ha jól tudom, ha nincsen kihasználva az érzékelő teljes felbontása akkor a PixelMaster is tud valami olyan csalást mint anno a Lumia 1020 azaz teljes felbontású képet fényképez, majd azt átlagolja mentéskor. Ha jól tudom superpixel fantázianéven futott ez a fícsör :)

    Ami viszont atom kontra; a melegedés! Az valami katasztrófális :D A kis Intel SOC egy AMD-t meghazudtoló meleget tud termelni :DDD Ha nem lenne "bőrborítású" a telefon hátlapja akkor jóval több kritika érné a terméket. A rücsis felület jó hatással van a komfortérzetre de gyanítom hogy a hardver látja kárát idővel.
    A másik szopás a "koppintásos" felébresztés ami NEM LEHET KIKAPCSOLNI !!! De előnyére váljon, hogy mivel atom módon (találó!) melegszik a készülék, hamar észrevenni, ha véletlenül bekapcsolta a combja az ember zsebében a telefont :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

  • KillHates

    nagyúr

    válasz viano #40 üzenetére

    "A koppintasos bekapcsolast meg a beallitasok/zen Motion menupontban lehet kikapcsolni."

    Ezer hála! :R De ki volt az az aberrált majom az Asus-nál aki "érintőmozdulat"-nak nevezte el ezt a funkciót???

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

  • KillHates

    nagyúr

    Kiszaladtam és lőttem az esti félhomályban egy közeli

    és egy normál képet

    Ha azt veszem, hogy a MILC-em hogyan fényképez akkor ezek a képek tényleg gyalázatosak, de ha azt veszem, hogy ez egy telefon akkor azt mondom, hogy teljesen vállalhatók. A GsmArena-n az S6-os Samsunggal hasonlították össze ami szerintem jobban megáll, mert árban inkább azon a szinten mozog (~ 90 ezer) az S7-es természetesen sokkal jobb képeket lő, de vegyük figyelembe, hogy eltelt közben több mint egy év.

    Egyébként a távol-keleti piacon már megjelent az ZenFone Zoom már egy ideje ZX550-es típusszámmal amit frissítettek ZX551-esre ami a WW-s lett. (gondolom csupán a rádió modulok a különbségek)

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

  • KillHates

    nagyúr

    válasz viano #51 üzenetére

    Én erősen rongálom nyomorult készüléket és a "bőr" borítás nagyon jól bírja; inkább a fém keret polírozott részén látszik az hogy néha odakoccolom szegény vasat.
    Ami még a telefon becsületére váljon, hogy már többször leejtettem és semmi baja sem lett, a fényképező mechanikája is jól bírja. Én nem bánom, hogy Lollipop van rajta mert a ZenUI elég jól testre szabható és talán jobb is, hogy a régi hardveren nem a legfrissebb oprendszer fut. A gyerek Nexus hetese mióta pillecukros lett, gyalázatosan be tud lassulni.... :U

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

  • KillHates

    nagyúr

    válasz viano #54 üzenetére

    ÖÖÖÖööö.... nem igazán világos nekem, de szerintem egy dologról beszélünk (azaz beszélünk el egymás mellett :D )

    Én is arra céloztam, hogy szerencsésebb a régi oprendszer, hiszen a marshmallow igazából csak az új sokmagos, erős procis vasakon fut rendesen. Nekem a boot- idővel igazából nincsen gondom, sohasem voltak jó telefonjaim, tehát nem jelent fájdalmat a fél perces bekapcsolás :DDD

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák