Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz tixem #17 üzenetére

    Ismeretlenért meg nem fog senki fizetni annyit, mint bejáratott gyártók készülékeiért.

    Elkezdtem írni, hogy OnePlus. Aztán kapcsoltam, hogy a OnePlus 3 annyiba kerül, mint ezek. Snapi 820-al, AMOLED kijelzővel, 6GB RAM, 64GB háttértár, stb.

    Hátőizé... :U

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • gubacsino

    aktív tag

    válasz tixem #23 üzenetére

    Pontosan!!! Bár a minap frissítették a PadFone S-t 6.0ra, a WW régióban is. Nem kapkodták el az biztos ;] Igaz, legalább már van.
    Az úttörő PadFone család első tagjához képest, szerintem az utódok visszalépést jelentettek. Az All in One koncepció megtört, mikor a későbbi családtagokhoz már nem járt alapból a billentyűzet. Olyan fontos dolgokon spóroltak, (vagy tudatosan visszaléptek?), mint a beépített microUSB port. Az elsőben volt mmc bővíthetőség, a másodikban nem, a PFS ben ismét. Ez egy tudatosan felléptitett márkanév jellemzői?
    Naná hogy nem voltak rá vevők az emberek, hiába nőt később a teljesítmény, a funkciók tárháza folyamatosan változott. Az olcsó kínai tabletek amúgy keresztbe tettek az elképzelésnek.
    Igaz nem PC-nek, de ha NetBook-ként tekintettek volna a PF re, talán lett volna jövője. (persze, alapfelszerelés a bill, USB port-al. :K
    A PF családnak már rég dual OS -el kéne a piacon lennie... A cikkben említett alkalmazás áradat, a Padfone családhoz kifejezetten illene. Mintha a szoftveresek nem kapták volna meg a körlevelet, ;] hogy már a ZEN re készüljenek, a PF halott/jegelve.

Új hozzászólás Aktív témák