Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz 7Heads Drago #85 üzenetére

    A cikk külön kiemeli az extra szoftvereket amiket a note9 se ismer.
    de van benne egy csomó szoftveres extra is, egyrészt a spéci tartozékok miatt, másrészt pedig a minél tökéletesebb játékos felhasználás kapcsán, ami Game Center néven fut, egy csomó, játékokkal kapcsolatos beállítással és egy tök látványos diagnosztikai képernyővel, ahol látszik, hogy hány fokos a proci és épp milyen órajelen van hajtva. Plusz integrált Twitch-kliens, ha már.
    "Game Center?" Az van az én telefonom is....
    "egy tök látványos diagnosztikai képernyővel, ahol látszik, hogy hány fokos a proci és épp milyen órajelen van hajtva" vannak erre is a playen alkalmazások amik ugyan erre képesek...itt van egy kiyrja az aktuális órajelet, cpu hőmérsékletet és még grafikonozza is az adatokat... bár gondolom nem olyan csicsásan mint a ROG Phone Game Centere... de ez sem annyira extra dolog... integrált Twitch kliens? pf... pár másodperc telepíteni...ez sem annyira egyediség...

    Note szériás telóval se láttam még senkit se játszani.
    Én Samsung Galaxy Note4-el játszottam anno...Jó erős telefon volt a maga idejében...

    És azt se felejtsük el hogy ez nem sima 845 proci.
    Pont hogy egy sima 845 benne amit OverClock-oltak 2,96GHz-re...LoL...+0.16GHz(~+5-6%) tuning nem fogja egyedivé tenni a 845-öt a ROG Phone-ban...mert az alap max órajele csak 2.8GHz... ettől sem nem lesz különleges...

    Ez a telefon, csak a megjelenésével és a kellékeivel különleges,mint pl. a külső hűtőventi... alap hardveresen semmiben sem különbözik
    Én a 8GB ramot is sokallom... 4GB-al is zökkenőmentesen futkosnak a a játékok egy felső kategóriás SoC-on...

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák