Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csucsu88

    tag

    válasz harry #84 üzenetére

    Azért, mert írták, hogy így nem kell egyszerre több eszközt magukkal vinni...hát dehogynem. Kell vinni a telefont, kell vinni a kijelzőt és ha valaki igényli, akkor a billentyűzetet. Ez minimum 2 dolog (billentyűzettel együtt már 3). Ha veszek egy notebookot a telefon mellé, akkor is vinnem kell magammal, ha veszek egy tabletet azt is vinni kell magammal és ha veszek egy ilyet, akkor ezt is vinni kell magammal, tehát nem értem, miért helyettesítene ez egy notebookot. Ugyan olyan lenne, mint ha notebookja lenne az illetőnek. :U

    Borote: nekem nincs se notebookom, se tabletem. Egy androidos telefonom van, de nekem ez tökéletesen elég. Ha választanom kéne, hogy egy notebookot vagy egy ilyet vegyek inkább a notebook lenne.

    [ Szerkesztve ]

  • Touch-ko

    őstag

    válasz harry #256 üzenetére

    Nekem is van iPad-em, es iPhone-om is. Sot van egy MacBook is itthon, es emiatt sem vennem meg. A smartphone es tablet kombo hasznos.

    ``Ez a 'ki akar úgy venni, hogy van már neki' hozzáállás megint nem jó``
    Arra vilagitottam ra, hogy akinek van iPhone-ja, vagy BB-je es tabletet akar, az nem fog (elorelathatolag) 200K-t kiadni egy ilyen komboert, hanem ha kell neki tablet, vesz egyet majdnem fele aron.
    A legolcsobb iPad kb 130,000 HUF.. Miert koltson +70K-t 2 olyan eszkozre amit nem is fog hasznalni?

    Remelem igy mar ertheto!

  • DarknessHope

    senior tag

    válasz harry #271 üzenetére

    az hogy csatlakoztatod egy USB kábelhez és lehet másolni nem ugyanaz mintha a notiba a kijelző mögé bedokkolod.. és kirakja a telefon képét. és mellesleg a noti fő vinyóját vagy inkább ssd is eléri ekkor.. szerintem erre gondolt ahogy én is korábbi hozzászólásomban. tehát egy teljes értékű noteszt.. a burkolat alatt( a bill alatt) a vas...core i5 i7 akármi és pluszban a monitor forgatható és kivehető.. eben az esetben egy táblagép lesz belőle és csak a telefont bedokkolva működik mint e fórum témáját képező asus..

    ha nem veszem le a kijelzőt akkor meg eldönthetem hogy win7 v 8 al teljes értékű notiként használom vagy a telefon hardveréről winphone8-at vagy androidot... ami a telón fut.. ez ugye telefonfüggő..... kinek mi tetszik.. képzelje oda.

    tehát magyarán így van egy ultrabookod ami érintőkijelzős.. és használhatod akár win8-al ami egyben táblagép és telefon is.... ez igy jó lenne. mert 1 eszközzel meglenne minden.

    én személy szerint 12" kijelzővel 1600*900 as felbontás..tudnám elképzelni a cuccot. a takarékos corei5 most nem tudom a tipusjelét el 6gb rammal dedikált és integrált videokari.. 5.1 kimenet 128 SSD.

    a teló: oneX hardvere kb.

    [ Szerkesztve ]

    Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

Új hozzászólás Aktív témák