Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz looser #576 üzenetére

    Hát igen, elég nagy hanyagságra utal ez a firmware-fagyi. Remélem javítanak rajta, mert ez így nagyon zavaró. Lehet én is visszarakok vmi régebbi firm-öt, bár mondjuk az nagyon jó volt, hogy az újabbakkal már lehet hozzárakni DVD lejátszót, mivel pont ki akarom váltani a DVD lejátszómat.

    Apámnak szülinapjára akartam venni egy ugyanilyen kütyüt, de lehet, hogy ezek után inkább WD TV live lesz belőle. :(((

    Steven: Nincs benne torrent. Nekem például van egy Dlink DNS-323 fájlszerverem, én azzal torrentezek. A hálózaton keresztül pedig direktben le tudom játszani róla a filmeket. Hogy későbbi firmware-ekben lesz-e, abban csak reménykedni lehet. Inkább vegyél másik modellt: Playon!

    "Nagyon hasznos funkciója a hálózati lejátszóknak a torrent kliens. A belső merevlemezes, nagy Playon! HD-t ilyennel is ellátták. A hálózaton (vagy merevlemezen) talált torrent állományokat tudja elindítani. Minden lényegesebb beállítási lehetőséget megtalálunk benne, állíthatjuk az egyes szálak prioritását, a letöltési és feltöltési sávszélességet, és hogy mi történjen a letöltött torrentekkel."

    [ Szerkesztve ]

    The Amiga, Born a Champion

Új hozzászólás Aktív témák