Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    válasz ATM_automata #209 üzenetére

    Hasonloan vagyok mint Ti. De tenyleg nehez venni tabletet meg telefont is, mert mindig jon valami ujabb (vagy ha az nem,akkor pletykak, hogy jon egy ujabb ;] ). En is gondolkodtam, hogy veszek egy Fonepad-ot, ez pont a google i/o elott volt. Mert telefont is kellett volna vennem mar, ugyhogy 2in1 megoldaskent szoba jott. De pont azert nem vettem en sem, mert majd mit mutatnak az i/o-n, aztan nem lett semmi ugye.. Aztan jott a hir, hogy van/lesz ujabb fonepad (marmint ua. mas specifikaciokkal), most meg akkor mar arra lehetne varni. De ipad minit sem erdemes most venni, abbol is jon elvileg az ujabb, remelhetoleg jobb felbontassal. :) Telefonoknal pedig ugyanez van, ugyhogy tenyleg nem konnyu. De neha szerintem tul is bonyolitjuk az egeszet (marmint mi itt akik a forumon irogatunk), akiket nem erdekel ez a tema ennyire, azok sokkal gyorsabb - ertelemszeruen nem feltetlenul jobb - donteseket hoznak: sokszor lattam mar pl. MM-ban, hogy hazaspar nezeget telefonokat, es percek alatt (!) nehany tipus kozul valasztanak, esetleg megkerdezik az eladot, hogy mit ajanl es azok kozul vesznek valamit. (Az eladok hozzaertese es szakmai felkeszultsege gy kulon temat erdemelne szerintem..) Na most ezek az emberek nyilvan kesobb tapasztaljak meg, hogy mittomen keves az 512 MB RAM, vagy milyen rossz kepeket csinal a kamera, stb. Mi pedig itt az ilyeneket szeretnenk kiszurni es a "legjobbat" a penzunkert megkapni, csak hat ugye ennek pont az a negativ resze, hogy az ember vegul nem vesz semmit, csak var egy ujabbra, jobbra. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák