Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ATM_automata

    őstag

    válasz fateless #204 üzenetére

    Az igazság az, hogy nekem be van foglalva 1db a nagykerbe, csak még nem jártam arra és nem hoztam el. Tekintettel arra, hogy még csak most jött az első szállítmány az országba és ebből is CSAK 1 általam is ismert nagykerbe jutott, beláthatatlannak látom, hogy itthonra jön-e az 1,6-os verzióból....esetleg majd fél év múlva. Kb ennyi idő kellett hogy ez a modell is ideérjen. Karácsonyi szezonra esetleg sanszos. Más nagykert kérdeztem, hogy nekik mikor lesz, azt mondták, hogy passzolják, egyelőre beláthatatlan.

    Nyilván ezek mind nem hivatalos infók, ha gondol egyet az ASUS, akkor változhat, de látva azt, hogy mi az életciklus trend a termékeknél szerintem nem várható az, hogy most a következő szállítmány már az 1,6-os lenne. Meg elvileg szolgáltatói kínálatba is berakják "valamikor".

    Tablet ügyben egyébként meglátásom az, hogy nem lehet jól vásárolni, csak megvenni most és használni amíg lehet. Nagyon jó példa a Nexus 7. Tavaly nyáron akartam venni, de nem vettem, mondván majd megy lentebb is az ára. Hát nem ment egy forintot se, hiába telt el 1 év. Külföldön 299euro és annyi is volt a 32GB/3G modell. Itthon behozták a Reförbizsd szériát (laptopba is), mert ár érzékeny a piac, de ebből én még nem láttam 3G-s verziót, meg igazából az árkülönbség és a mínusz 1 év garancia igazából nincsenek összhangba. Szóval ha tavaly megvettem volna 299euro-ért az osztrákoknál a saturnba, akkor 85-88K-ból meg lett volna akkori árfolyamon és már egy éve használnám...de nem, egy éve nézegetem, hogy mit kéne venni, mert hétről-hétre jön egy újabb modell, egy újabb kínai cucc, ami 200-250$, de igazából van benne lutri, meg elég érdekes a specifikáció összeállítás is....valami mindig hiányzik belőle ahhoz, hogy jó legyen. Ha minden jó, akkor nem 3G-s csak wifis. Ha 3G-s, akkor gyenge benne a proci, vagy nem támogat SD kártyát...stb. Szóval azt látom, hogy meg kell venni, használni kell és eladni, ha már nem kell. :R

    What else?

Új hozzászólás Aktív témák