Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    Ez az usb dolog hogy működik ezeknél az androidos tableteknél egyébként?
    Ne értsetek félre, még mindíg finoman szólva nem vagyok célközönség, bár ez az ASUS cucc sim-foglalattal, meg a bill kombóval tetszene, mondjuk 60k-ért :D
    De a lényeg: mondjuk egy nyomtatót rá lehet dugni, vagy csak egér, bill, külső háttértár?

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz Kobaljov #56 üzenetére

    Igen, itt a kérdés főleg a driverre vonatkozott, főleg androidon, pontosan amiatt, amit írtál.

    Linux alapú a cucc -> elvileg megoldható a driverek felhegesztése, viszont kérdéses, hogy van-e egyáltalán valamihez gyári. Itt nyilván olyan eszközökre gondolok, amiknek van külső tápja, külső táp nélküli cuccot, ami nem pendrive nem hiszem, hogy sok értelme ezekre az eszközökre dugni.

    Tehát a kérdés: van-e egyáltalán olyan gyártó, aki foglalkozik ezzel, akár csak márkán belül (pl. samsung, aki szartól katonai rogboton át repülőig mindent gyárt), vagy nem, mert ha nem, akkor a nagyközönségnek ezek a plusz usb portok kb. semmire nem jók mókusvakításon kívül.

    szerk:
    amanoba: Marketingeseknek ez kb. egy álom termék. Divatos, viszonylag egyedi, elit, jól néz ki, menő, nameg az ASUS márkatudat -> kapoásból vastagon fog az a ceruza :)

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák