Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OldAkita

    aktív tag

    Azt nem tudom hogyan lehetne wps gombbal leválasztani, de annyi tapasztalatot már szereztem hogy úgy indítom újra a merlint hogy nem választottam le a HDD-t, akkor a DM nem működik. Eltávolítás újbóli telepítés után indul csak el.
    Sokat méricskéltem miután használni kezdtem az AC56U-t és aki visszakeres megtalálhatja amire már nem is emlékszem pontosan, de igen keveset fogyaszt a router még akkor is ha lóg rajta a HDD és seed-el vagy tölt le mindegy. Mintha 5.8W-ra emlékzenék. Ha viszont a wifit is bekapcsolom felugrik néhány wattot. Bár én is terveztem hogy ki fogom kapcsolgatni, de sose teszem. Nem utolsó sorban azért, mert az Ncore nem nagyon foglalkozik vele milyen tempóban töltök vissza, annál inkább hogy állandóan aktív. Szépen jutalmazza a seed-elésre kész állapotot, akkor is ha egyetlen bitet nem töltök fel. 15000 és 20000 között mozgok a listán és ezzel vígan elérhető az 'elite" rang ahol már annyi torrenttel futhatok el anélkül hogy visszatölteném , ahánnyal csak akarok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák