Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ∂яσнυη

    senior tag

    válasz lsebestyen #4 üzenetére

    Igen, azt észrevettem, hogy itt a tömegközlekedés helyett gyorsabb, ha az ember kerékpárt tart és azzal próbál közlekedni a városban. Ennek veszélyeiről nem tudok nyilatkozni, de buszon ülve volt nem egy eset, amikor a buszsofőr nagyon közel ment el a kerékpáros mellett(majdnem elütötte..). De ahogy SyMbioTe írja van kerékpár kölcsönzésre lehetőség.

    (#5) szaszyka
    Automaták vannak. A pályaudvarról szerintem megy az értekezés, mert nem tudják pontosan, maradjon e, hiszen az emberek úgyis csak arra használják, hogy átmenjenek rajta, viszont kihasználatlan és nem olcsó üzemeltetni. Mondjuk nekem tegnap jól esett, hogy nem kellett kint a szeles időben várnom a buszt.

    (#6) Feketelaszlo
    Szia.
    Fúú, nagyon sok jó hasznos dolgot írtál. Köszönöm. Ezért láttam értelmét, hogy írjak, mivel én csak egy fél éve élek itt Győrben és annyira nem látom át a dolgokat.

    A villamos ötlete nagyon jó. Lehet ezt fogom jobban kidolgozni.

    A színházról már megvannak a látványtervek. Szerintem nagyon klassz lesz, modern parkolóházzal és ha jól rémlik egy teret alakítanának ki előtte. Lépcsőarmadát nem láttam.

    (#7) industrial
    Köszi neked is. Úgy látom a közlekedést mindenki problémásnak tartja. Akkor nem csak én...

    (#8) GreatL
    Szerintem nincs ennyire messze a vonatállomás a belvárostól(sétálóutcás rész). A bevásárlóközpont meg jó ötlet, az Aréna hétvégente mindig fullon van. Viszont valószínűleg ha belvárosban lenne, elszipojozná az embereket a sétálóutcáról. A sétálóutcai üzletekben meg ami vicc, a nyitva tartás. Pont akkor vannak zárva, amikor az ember jobban ráérne hétvégente.

    (#9) SyMbioTe
    Köszi. A vonatos témát megemlítem majd.

    (#12) szaszyka
    Köszi az infót. Nekem is gondot jelent, ha nincs a belvárosban nyilvános mosdó. Jó tudni, hogy itt van rendezett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák