Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz puttputt #1 üzenetére

    Ja, csak az a kár, hogy ki a fene hallgat kossuth-ot? =/ Legalábbis a fiatalabb korosztályból senkit nem ismerek.
    A középkorúak közül már ismerek 1-2-t aki a hosszú vezetés során már unja a zenét és 1-2 érdekesebb beszélgetésre is kíváncsi, na ők szokták hallgatni.
    Bár, ha már választhatnék, akkor inkább Petőfi. Az olyan középkategória nálam. Se nem könnyed szimpla adó, mint mondjuk egy Radio 1, viszont nem is olyan kifejezetten komoly adó, mint a Kossuth, Bartók, 'játék és muzsika 10 percben...' szal jah. Hajrá!
    Az új rádiókról meg inkább nem is mondok semmit, nagyon ritkán hallgatom őket.

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz puttputt #1 üzenetére

    Köszönöm, hogy leírtad a történeted, gondoltam, hogy nem csak én vagyok/voltam ilyen helyzetben. :) Egyébként nem volt rossz élmény, vagy ilyesmi, csak lehetett volna kicsit jobb.

    Őszintén szólva nem tudom, hogy a Kossuthot mennyien hallgatják, nyilván sokan. Egyébként én már elég természetesnek veszem, hogy minket hívnak meg, ha szakértő kell: rádiós tapasztalatunk a radiocafés műsor miatt van, plusz szerencsére értünk ahhoz, amit csinálunk. Egyébként talán egy Inforádiós szerepléssel kezdődött minden (ott Bog volt a vendég), azóta engem hívtak a Magyar Televízióhoz, Bogot a TV2-höz — ha egyszer valaki ilyen "szakértő" lesz a médiában, szerintem utána mindenhova őt hívják, ez a dolgok menete. Plusz azért mi is egy nagy médium vagyunk, ha interneten valaki mobilos témakörben keresgél (legyen az egy akár a Kossuth szerkesztője, akár valaki más), az minket talál meg az elsők között, az oldal meg remélem, hogy magáért beszél. :)

    Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák