Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grabber

    addikt

    Bocha: Szerintem szólni kéne Parci-nak vagy Panther-nak,hogy ha valaki levelet szándékozik írni neked,akkor előtte egy kérdőívben kérdezze meg a rios motor,hogy milyen témakörben zaklatnak.Így egy-egy kategórián belül a levelet irányítsa át a mobilarena@colossueum.burkinafaso-ra ;]

    Vagy egy külön gombot a "válasz" gomb mellé,ami beilleszti az alábbi szöveget:
    Tisztelt PH User!

    Köszönöm a kérdését,de a döntést nem nekem kell meghozni ilyen ügyekben,kivéve ha nekem adja a készüléket a vásárlás után ;]
    Minden információt megtalál a tesztben vagy a forumban.
    Ha nem kapna választ a fent említett forrásokban,akkor tegye fel a kérdését ebben a forumban...

    ....

    Most őszintén.Nem kéne ilyenekre rendes választ adni,kivéve aki tényleg rendesen utánajárt a dolgoknak,de neki is meg lehet írni,hogy nem lelki segély szolgálat vagytok és nem tudtok válaszolni napi 30-40 üzenetre.Ha még is ez minden álma akkor tegye fel a forumban külön megcímezve és ha szerencséje van válaszolsz.
    Nehogy te érezd már magad rosszul,mert mindenki tőled várja a választ.Kéne valami alternatív cím is amire azok tudnak csak üzenni,akik "fontosak"

    Ha már így megbeszéltük,akkor válaszolhatnál,hogy E71 vagy E72? :DDD Nekem E71-em van,csak segítek a helyes döntésben

Új hozzászólás Aktív témák