Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz D1Rect #26 üzenetére

    nem biztos, hogy "bukod az olvasót". a legtöbb ember egyszerűen csak lusta. ha nem kap személyreszóló, sült galambos segítséget, előbb-utóbb azért nekiáll utánanézni. még az is lehet, hogy úgy több oldalt töltene le, és corporate policy-vá kéne tenni, h nem válaszol senki. ;] (vicceltem)

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz D1Rect #26 üzenetére

    Nem teljesen tiszta, hogy mit nem értettél meg, amikor szemmel láthatóan mindenki más felfogta, hogy miről szól ez a bejegyzés.

    Mi újságírók vagyunk, a munkánk az, hogy minőségi cikkekkel és napi hírekkel lássuk el olvasóinkat, ennek pedig úgy gondolom, hogy maradéktalanul eleget is teszünk, nem véletlenül van az, hogy egy éve ilyenkor napi 25000 egyedi olvasónk volt, most decemberben pedig 37000-rel zártunk. A munkánknak nem része az, hogy olvasói levelekre válaszolgassunk, de én személy szerint megteszem, amikor csak tudom. Ezzel az írással arra szerettem volna felhívni a figyelmet, hogy nem szeretem, ha visszaélnek a jóindulatommal és az időmmel: ha valaki olyan kérdést tesz fel, amire nem vagy csak nehezen lehet megtalálni a választ, nyilván örömmel és a lehető leggyorsabban válaszolok, segítek. Azt viszont nem szeretem, amikor valaki három percet sem tud keresni az oldalon, nekem viszont tud írni egy másfél oldalas levelet, ahogy azt sem, ha valaki negyven levélváltás után megsértődik, amikor kedvesen kijelentem, hogy a kenyérsütő gépének kiválasztásában már nem tudok segíteni.

    Szerintem a fórumon nem igazán találsz olyan embert (Zoltánfit kivéve), aki a stílusunk vagy valamilyen személyes dolog miatt pártolt volna el tőlünk. A munkánkat a visszajelzések és a statisztikák alapján kiválóan csináljuk, azt pedig a normális olvasóink védelmében vállalom, hogy elvesztünk pár száz hülye olvasót, akik a fórumon és a privát üzenetekben is mások terhére vannak.

    A "Bog se válaszol" pedig úgy helyes, hogy "Bog nem válaszol a hülye kérdésekre", csak megint félreolvastál valamit: én a hülyeségekre is válaszolok, Bog viszont nem, arról viszont szó se volt, hogy Bog semmire nem válaszol.

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák