Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    próbáltam megszokni az új designt, felépítést, ezért az átalakulás után egyből nem is írtam le milyen lett az oldal szerintem...
    de ennyi "használat" után világos számomra, hogy ez egy fos. Erős megfogalmazás, de ez van.Így gondolom. A PDAmania egy baromi jó oldal volt, ha WM kérdésem volt akkor mindig ott néztem körül(ott nem voltam/vagyok aktív fórumozó csak olvasni szoktam), a tesztek topicjai is jobban pörögtek(érthető módon) mint itt. De ez ami lett belőle.. gusztustalan. minden eleme használhatatlan, és sokkal gyengébb mint a régi. beleolvasva a fórumba látom, hogy nagyon sok embernek ez a véleménye. remélem ha onnan olvassa valaki nem érti félre, nem az ottani szakemberek a rosszak, hiszen eddig (nagyrészt, kevés kivétellel) részletes érdekes teszteket írtak/írnak akár blogban is. A hozzáértő fórumozók egy nagy része is ott van (még). De ennyire átláthatatlan, kezelhetetlen, gyenge, ronda oldalt rég láttam. Sajnálom, hogy ez lett belőle. :O

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    Most olvastam, amit a Technet egyik cikkírója írt a fórumban, hogy sajnálja, és nem lesz az az igazi kütyüportál már mint régen a pdamania. Még Bog is reagált rá. Pár dolog nem hagy azóta nyugodni. Itt is gőzerővel mennek a fejlesztések, de szerencsére itt jó irányba változnak a dolgok. Viszont az ördög nem alszik: Ugye ti nem terveztek semmiféle tartalmi változtatást, koncepcióváltás meg ilyesmi nem várható ugye? A másik a kinézet: szerintem jó így ahogy van, de ha netán változtatást akartok, ne úgy vigyétek végbe, mint a technet. Mert ott nem csak a tartalom megváltozása a gond, hanem a kinézet is átláthatatlan és ronda lett. Nagyon sajnálom a pdamania-t és a mobilportot is, ez a sanoma nagy csapás mindenkinek. Még az Arénának is mert konkurencia nélkül nehezebb fejlődni, most pedig az nem igazán van... Még ennél is jobban sajnálom az ottani embereket. A sok régi cikk a bizonyíték, hogy milyen igényes, profi munkát tudnak kiadni a kezükből, most mégis igénytelenebbnél igénytelenebb írások születnek a vezetőség kérése miatt. Olvastam az okokat, és megértem. De akkor is: rosszak lettek ezek az oldalak. :(
    A pdamania különösen fájó, mert van pár feltörekvő nagyon igényes oldal, de pénz és tesztkészülék nélkül ők sem tudnak mindig minden új cuccot letesztelni. Örülök, hogy egy igazi pdamanias ember is itt van (Bocha) így igazán jó wm cikkek születnek. Egyébként szívesen látnék még arról az oldalról pár cikkírót itt. :B
    Ott már úgysem alkothatnak nagyot, csak hát persze a pénz...

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák