Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    Az nyilvánvaló, hogy a Samsung kb mindent másol, és mostanában az Appletől szeret leginkább lopni. De ott van a bada, ami ékes bizonyíték, hogy lopnak ezek mindenhonnan. Más kérdés, hogy lehetséges, hogy kevésbé függnek, de függnek a samu cuccaitól persze lehet mástól is venni, szóval ez megoldható lenne. meg ugye egy pertől függetlenül is fizet az Apple az alkatrészekért, tehát nem hiszem, hogy a samsung elzárná a csapokat. Ez a hátulról nekimegyünk a Googlenek nem valószínű, szerintem ez maximum látszatharc, jól megvannak ők egymással. A Google egyenesen örül az iPhone sikerének, az Applenek sem nagyon tesz keresztbe az Android sikere. Ezt felfoghatná egyébként pár ember, akik a piaci részesedés változásával szokták igazolni, hogy az Android az iPhone tulajokat csábítja el, és az Apple kárára nő... LOL.
    Haverok ezek.

    Az már inkább lehet, amit máshol is olvastam, hogy esetleg kell valami nekik a samutól, azért az egész. Szerintem egyébként ez elég szánalmas és ciki a samsung számára, hogy így éri el a sikereit, bár engem sem érdekelne, hogy égek, ha ennyi pénzt keresnék vele.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák