Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dingdongkng

    tag

    válasz joey04 #353 üzenetére

    2018-as iPad veri a tab s4-et. Igen, ettől még olyan mint egy piaci bóvli. Amikor a 2017-es iPademet átvehettem akkor visszavittem, hogy ezen valami szar koppintás kijelző van. Az ember bontott nekem egy újat és, pont ugyanolyan volt. Sűrű elnézéskérések közepette távoztam. Az iPad 2-m és e közötti minőségérzet ég és föld. Ez egy büdzsé modell. És elavult hardware-el rendelkezik, és akkor most jövök én azzal a demagógiával, hogy az ököszisztémán belül kell összehasonlítani. Ennek ellenére szeretem, de sajnos ez az igazság. Helyette ott az ipad Pro ami egy túl nagy túl drága, és egyáltalán. Amire szükség lenne az egy iPad Air, ami régen az iPad volt. (Amúgy ez is megtévesztő, egy effektíve büdzsémodellt iPadnek hívni) De ilyen termék nincs.

    Nem a termékekkel van probléma vagy az árakkal, a napihasználós gépem árából kijött volna egy Mac (nem veszek újat ígysem úgysem, nem kell ezt a kijelentést túldimenzionálni), de nem tetszett. De mondom nincs azzal gond akinek igen, de egyszerűen nem lehet elmenni amellett, hogy ez a cég amely egykor annyira határozottan tartott valamerre, felhasználói csoportonként egy-egy termékkel, hány csontvázzal rendelkezik a szekrényben éppen.

    [ Szerkesztve ]

    A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

Új hozzászólás Aktív témák